Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Charlie works Sp. z o.o.

ul. Podwale 8/1
46-200 Kluczbork
opolskie, Polska

NIP: 7511781901

Don't worry be happy, we got this !

O firmie

Charlie works to marka wywodząca się z holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej, legalizacją pracy oraz outsourcingiem usług kadrowo-płacowych w kraju i za granicą.

Współpracujemy z firmami produkcyjnymi i usługowymi z branży motoryzacyjnej, gastronomicznej, FMCG, przemysłowej, lotniczej, logistycznej oraz sieciami handlowymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla. Świadczymy usługi rekrutacyjne na dużą skalę, proponując naszym Partnerom Biznesowym szeroki wachlarz rozwiązań związanych z podażą i popytem występującym na rynku pracy.

Naszym celem jest ułatwienie pozyskiwania wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. Nasi Klienci to zarówno pracodawcy zmagający się z trudem procesów rekrutacyjnych, jak również kandydaci poszukujący nowych wyzwań zawodowych i uczestniczenia w ambitnych projektach zawodowych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem i expertem w obszarze procesów zarządzania zasobami ludzkimi :

  • Rekrutacje stałe – na stanowiska niższego i wyższego szczebla, zarówno na stanowiska produkcyjne, biurowe jak i techniczne oraz specjalistyczne zarówno w Polsce jak i za granicą.
  • Outsourcing kadr i płac
  • Outsourcing legalizacji pracy
  • Rekrutacje tymczasowe oraz outsourcing pracowniczy – wsparcie pracodawców w bieżących procesach operacyjnych związanych z zasobami ludzkimi.

Wraz z powstaniem nowej marki, uruchomiono Dział Doradztwa Personalnego, w którym jest miejsce na profesjonalne – wnikliwe i optymalne dopasowanie kandydata do stanowiska pracy oraz wyzwań stawianych przez nowego pracodawcę. Szukamy zarówno kandydatów dla pracodawców jak i pracodawców dla kandydatów zgłaszających się bezpośrednio do nas. Dla pełnej satysfakcji biznesowej klienta rozszerzamy naszą ofertę o coaching zawodowy i „employer branding”, pozwalający kandydatowi odnaleźć się w nowym środowisku pracy i konstruktywnie stawiać pierwsze kroki na nowym polu zawodowym.

Kogo szukamy

Szukamy ludzi, którzy nieprzypadkowo planują swoją karierę zawodową i chcą w pełni wykorzystywać swój potencjał w wyuczonym zawodzie, bądź dokonując zmian w życiu zawodowym dla własnego rozwoju i samozadowolenia. Każdy człowiek ma w sobie potencjał, jednak niektórzy z nas nie potrafią go wydobyć i w pełni z niego korzystać i dla tych właśnie osób oferujemy coaching zawodowy przed podjęciem pracy, aby świadomie dokonywać wyborów w życiu zawodowym.  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)