Dane kontaktowe

CGH Polska Sp. z o.o.

Srebrna 39
85-461 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

cgh.com.pl/pl_PL

NIP: 5272552383

KIM JESTEŚMY? – jednym z największych producentów zbiorników w Polsce!

Początki naszej firmy sięgają lat 90-tych XX wieku, kiedy to jako CGH International rozpoczęliśmy w Polsce produkcję –  w pełni zautomatyzowanym procesie – bezpiecznych i ekologicznych dwupłaszczowych zbiorników do magazynowania materiałów ciekłych, zapalnych.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej CGH Group, wraz z naszymi spółkami córkami:  CGH Nordic i CGH Belgium działamy na rynkach Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu i Rosji.

Zaopatrujemy naszych klientów w zbiorniki ze stali węglowej i kwasoodpornej.

NASZE ZESPOŁY DO KTÓRYCH MOŻESZ DOŁĄCZYĆ!

W naszej firmie posiadamy działy:

Sprzedaż i Marketing

Czyli kompleksowa obsługa klienta. Znajomość języka angielskiego / niemieckiego jest tutaj niezbędna, pracownikom nie może również zabraknąć kreatywnego i analitycznego myślenia, a także komunikacji.

Finanse i Administracja

HR, księgowość, kontroling, sekretariat, BHP – wszyscy znajdujemy się na jednym piętrze. Każda komórka ma inne zadania ale łączą nas takie cechy jak terminowość i komunikatywność. Jeżeli zdecydujesz się przyjść do nas na rozmowę kwalifikacyjną na pewno się Tobą zajmiemy! 

Dział konstrukcyjny

Grupa inżynierów realizuje projekty zbiorników pod zamówienie klienta zgodnie z międzynarodowymi normami. Chętni muszą posługiwać się programem SolidWorks i znać komunikatywny język angielski!

Utrzymanie ruchu

Czegokolwiek się nie dotkną jest naprawione – zespół „złotych rączek” składa się z elektryków/automatyków i mechaników. Oprócz doświadczenia na poszczególnych stanowiskach niezwykle istotna jest kreatywność, pomysłowość!

Jakość

Kontrolują czy wszystko jest zgodne z normami i sprawdzają jakość produktu. Aby tu dołączyć należy znać się na narzędziach kontrolno – pomiarowych i być niezwykle dokładnym i skrupulatnym w wykonywaniu swoich obowiązków.

Produkcja

Najbardziej liczny z działów w którym obecni są między innymi: spawacze, ślusarze, tokarze, wyoblarze, operatorzy, lakiernicy, śruciarze.. Posiadają oni odpowiednie certyfikaty, najbardziej cenimy u nich chęć do pracy i  poczucie odpowiedzialności za swoje zadania.

Zakupy

W tym przypadku pracownicy wykazują się umiejętnościami negocjacyjnymi, bardzo dobrą znajomością systemu ERP i co najmniej komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Magazyn

Od małej śrubki, przez blachy, do gotowego wyrobu, czyli zbiornika – sprawne posługiwanie się wózkiem widłowym nie wystarczy, bo do obowiązków magazyniera należy również obsługa operacji magazynowych w systemie ERP.

Transport wewnętrzny

Nasi kierowcy kat C, operatorzy dźwigu, czy wózka widłowego muszą wykazywać się niezwykłą sprawnością. O ile wyprodukowanie zbiornika o powierzchni 200m sześciennych jest trudne, to manewrowanie nim staje się prawdziwym wyzwaniem.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)