Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CFE Polska Sp. z o.o

Komitetu Obrony Robotników 48
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 456 16 01
[email protected]

www.cfe.com.pl

NIP: 5261594969

25 lat budujemy nowe horyzonty

CFE, CZYLI MOCNY FUNDAMENT ROZWOJU

Niemal od 25 lat jako generalny wykonawca z powodzeniem działamy na polskim rynku budowlanym. Niewielki zespół tworzący firmę w początkach jej działalności, obecnie zwiększył się do niemal 200 osób obecnych na budowach na terenie całego kraju. Dwa biura – w Warszawie i Krakowie, stanowią mocne funamenty naszej firmy, umożliwiając jej stały zrównoważony rozwój. 

Każda inwestycja prowadzona przez CFE spełnia najwyższe wymogi architektoniczno-budowlane, kładąc duży nacisk na kulturę bezpieczeństwa oraz przyciągając uwagę elegancją, niepowtarzalnością realizowanego projektu i wysokim standardem wykonania. Jako generalny wykonawca, realizujemy projekty takie jak centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, mieszkalne, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach i najwyższej jakości materiałach.  

JAKOŚĆ NA DUŻĄ SKALĘ

Jako firma jesteśmy dumni z licznych nagród i wyróżnień, potwierdzających wysoką jakość realizowaych przez nas inwestycji. Dzięki profesjonalnemu podejściu do biznesu, ale - przede wszystkim – dzięki znakomitej współpracy wszystkich ludzi tworzących zespół CFE, możemy pochwalić się m.in. dwukrotnym wyróżnieniem w rankingu Diamentów Forbesa, tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play, tytułem Solidnego Pracodawcy Roku, Kreatorem Budownictwa Roku 2015 czy Gazelą Biznesu 2018.

Niezwykle ważnym wyróżnieniem było dwukrotne przyznanie I miejsca w konkursie „Buduj Bezpiecznie”  oganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy za obiekty mieszkalne “Cztery Oceany” oraz “Riverview”.  CFE  - kładąc szczególny nacisk na zielone rozwiązania w budownictwie - cieszy się też z przyznawanych certyfikatów BREEAM (warszawski biurowiec GreenWings, centrum handlowe Promenada, krakowski park biurowy Orange Office Park). 

BEZPIECZNY ROZWÓJ

Po pierwsze – bezpieczeństwo. Naszym celem nadrzędnym jest zero wypadków na budowie. Wspierają nas w tym nie tylko profesjonaliści w zakresie BHP, ale również specjalnie opracowana i stworzona aplikacja “Karolina Safety System”.  Wyznając zasadę nieustannego rozwoju, na prowadzonych przez nas budowach wykorzystujemy różnego rodzaju innowacje, m.in. aplikacje Bluebeem czy Aproplan. Testujemy również narzędzia do inteligentnego zarządzania logistyką na budowach. Przy optymalizacji robót ziemnych korzystamy z  pomiarów geodezyjnych przy użyciu dronów. 

TOGETHER WE KISS BETTER

Mottem firmy jest hasło „TOGETHER WE KISS BETTER”. To dzięki partnerstwu (“together”) z klientami i podwykonawcami sukces jest możliwy do osiągnięcia (prawdziwy sukces jest wspólnym sukcesem wszystkich zaangażowanych stron). Koncentrujemy się na ludziach („we”), ponieważ to ludzie realizują projekty. Zachowujemy prostotę (“KISS – keep it simple and standarized”), a eliminujemy to, co nie stanowi wartości dodanej dla klienta (filozofia lean). Stawiamy na nieustanne doskonalenie zarówno pracowników jak i realizowanych projektów (“better”).