Dane kontaktowe

Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 2
02-495 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5220103012

Cetes Cosmetics Poland to fabryka zlokalizowana w warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie. W Warszawie jesteśmy już ponad 25 lat! Rocznie produkujemy blisko 200 milionów sztuk kosmetyków. Naszym głównym odbiorcą jest firma Oriflame Cosmetics Global S.A., ale produkujemy również na potrzeby innych, dużych i mniejszych klientów. Zatrudniamy ponad 400 pracowników na umowy o pracę w sekcjach: napełnianie, proces, wsparcie inżynierskie produkcji, magazyn, planowanie produkcji, zakupy, IT, rachunkowość zarządcza, laboratoria działu jakości, w dziale technicznym, administracyjnym i w sekcji personalnej.

WIĘCEJ NIŻ KOSMETYKI - WIERNI TRADYCJI I NATURZE

Oriflame to pół wieku tradycji, obecność w 60 krajach na 5 kontynentach, roczny obrót o wartości 6 miliardów złotych i ponad 3 miliony konsultantów, którzy docierają z bogatą ofertą firmy do klientów na całym świecie.

Marka Oriflame powstała w Szwecji w 1967 roku. Jej założyciele, bracia Robert i Jonas Af Jochnick od początku dbali o to, by kosmetyki powstawały według naturalnych receptur i aby zdobyły uznanie i zaufanie klientów na całym świecie. Ich wizję w Oriflame skutecznie realizujemy nieprzerwanie od ponad pół wieku. Umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu do naszych klientów trafiają najlepsze produkty, do stworzenia których inspiracje czerpiemy z natury i rozwoju nauki.

Nad produkcją kosmetyków w Cetes Cosmetics Poland czuwa zespół kilkuset pełnych pasji ekspertów. Najlepsi specjaliści z branży dbają o to, by do naszych klientów trafiły wyjątkowe produkty powstałe z surowców naturalnych i organicznych.

Potwierdzeniem jakości i bezpieczeństwa naszej produkcji są liczne certyfikaty:

ISO 9001:2015; ISO 14001:2015; OHSAS 18001:2007; ISO 22716:2009 (GMP).

WIĘCEJ NIŻ TROSKA O ŚRODOWISKO - CZYLI ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Czerpiąc wszystko, co najlepsze z natury mamy moralny obowiązek troszczyć się o środowisko naturalne. Szacunek do natury jest wpisany w filozofię naszego działania. Robimy wszystko, by nasza działalność nie miała negatywnego wpływu na ekosystem. Składniki naturalne czerpiemy z bezpiecznych, odnawialnych i sprawdzonych źródeł. Minimalizujemy ilość produkowanych odpadów przez udoskonalanie technologii produkcji, świadomą gospodarkę surowcami oraz ciągłą poprawę organizacji pracy. 

Czujemy się odpowiedzialni za innych, dlatego angażujemy się w pomaganie. Współpracujemy z Fundacją Komeńskiego, SOS Wioski Dziecięce, Fundacją Piękniejsze Życie. Od 7 lat spełniamy dziecięce marzenia w ramach programu: Listy do Św. Mikołaja. Wspólnie obdarowaliśmy już ponad 300 dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

WIĘCEJ NIŻ BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo i wysokie standardy higieniczne leżą w obszarze naszej specjalnej troski. Co roku przeznaczamy znaczące środki na stworzenie naszym pracownikom bezpiecznych warunków pracy. W naszym zakładzie zapewniamy ubrania robocze dostosowane do wykonywanych zadań, specjalistyczne obuwie ochronne, środki ochrony indywidualnej (gogle, kaski, ochronniki słuchu), prysznice bezpieczeństwa, ergonomiczne krzesła i maty antyzmęczeniowe dla pracowników działu produkcji, a także ergonomiczne biurka pozwalające na okresową zmianę pozycji z siedzącej na stojącą. Na terenie zakładu dostępne są dwa urządzenia AED ratujące życie oraz wiele punktów aptecznych.  Naszych pracowników przygotowujemy do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.