Dane kontaktowe

Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 2
02-495 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5220103012

STAŻE I PRAKTYKI – WIĘCEJ NIŻ ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA

Jesteś absolwentem uczelni technicznej lub niebawem skończysz studia? Nie zwlekaj! W CETES COSMETICS POLAND możesz odbyć płatne wakacyjne praktyki, które pozwolą zdobyć niezbędne na rynku pracy zawodowe doświadczenie. Gwarantujemy umowę o pracę!

Propozycja jest skierowana do studentów ostatnich lat oraz absolwentów uczelni technicznych i politechnik. To szczególna szansa dla tych, którzy zdobyli wiedzę na wydziałach chemicznych, zarządzania produkcją lub studiowali kierunki pokrewne.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk w naszej firmie, prześlij swoją aplikację na adres: [email protected]

STAŻ W DZIALE JAKOŚCI:

Chcesz poznać mechanizmy kontroli jakości, dzięki którym powstają naturalne i popularne na całym świecie produkty kosmetyczne? Idealnie trafiłeś. Nie zwlekaj! – Zgłoś się!

STAŻ W DZIALE PRODUKCJI

Kończysz lub skończyłeś studia techniczne na wydziałach mechanicznym, elektrotechnicznym lub na kierunku związanym z zarządzaniem produkcją? Staż czeka również na Ciebie! Wykorzystaj szansę rozwoju w działach produkcji CCP oraz w Sekcji Wsparcia Inżynierskiego Produkcji. Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie i w przyszłości zostać inżynierem automatykiem lub inżynierem produkcji w naszej fabryce – nie zwlekaj!