Dane kontaktowe

Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 2
02-495 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5220103012

Informujemy, że w kwietniu 2019 roku firma Oriflame Products Poland Sp. z o.o. zmieniła nazwę.
Dziś jesteśmy Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o., spółką należącą do Grupy Oriflame.

Zmiana nazwy symbolizuje naszą przemianę z wewnętrznej fabryki koncernu Oriflame na producenta wspierającego także innych wymagających Klientów - właścicieli światowych i lokalnych marek kosmetycznych.

Ta sama firma z tradycjami, ci sami właściciele, ten sam zespół i te same od lat wartości.
Dziś mamy nową nazwę, choć wciąż jesteśmy tacy sami...

Zapraszamy, dowiedz się o nas więcej!

WIĘCEJ NIŻ ETAT

Każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska, szczególnie ceni sobie komfortową atmosferę w pracy, równowagę między życiem osobistym a pracą, szacunek i docenienie ze strony przełożonych oraz perspektywę rozwoju.

A jak jest w CETES COSMETICS POLAND?

Najlepiej opowiedzą o tym nasi pracownicy:

Kasia, Specjalista ds. Planowania, 1 rok w CCP, Oriflame:

„Firma daje od siebie dużo. Podejście do pracownika jest skandynawskie, bardzo opiekuńcze.

Ludzie pracują przez wiele lat, bo kiedy już tu się jest, nie chce się tak do końca odchodzić.

Jest to marka sama w sobie.”

Damian, Operator Procesu, 22 lata w CCP, Oriflame:

„Nie mam czegoś takiego, żeby zmieniać pracę, mi tu się podoba, ja się tu nie wypaliłem.”

Radek, Asystent ds. Administracyjnych, 2 lata w CCP, Oriflame:

„Mam wrażenie, że jak przychodzisz tutaj to jakbyś przychodził do swojej drugiej rodziny, takiej z którą spędzamy bardzo dużo czasu.”

Małgosia, Technik Kontroli Jakości – Mikrobiolog, 6 lat w CCP, Oriflame:

„Każdy człowiek w Oriflame jest ważny i każdy pomysł jest ważny.”

Janek, Brygadzista Konserwator, 26 lat w CCP, Oriflame:

„Cenię współpracowników w firmie za dobrą atmosferę, za przekazywanie wiedzy wzajemnie, co jest dzisiaj bardzo istotne.”

CETES COSMETICS POLAND to miejsce, w którym na rożnych stanowiskach doskonale odnajdą się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jesteśmy otwarci na wszystkie generacje pracowników. Ci, którzy zaufali nam przed laty są z nami do dziś. Ponad 60 % osób zatrudnionych pracuje u nas ponad 10 lat.  W naszej firmie każdy pracownik może spokojnie myśleć o swojej przyszłości, otrzymując szansę długookresowego rozwoju.

BOGACTWO TECHNOLOGII – WE KNOW BEAUTY. WE MANUFACTURE IT.

CCP to idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków lub kontynuowania rozwoju w obszarze produkcji przez inżynierów, chemików, mikrobiologów i kosmetologów. W żadnej innej fabryce w Polsce nie znajdziesz takiego bogactwa technologii kosmetycznych pod jednym dachem. U nas produkujemy: kremy, balsamy, fluidy, szampony, pasty do zębów, maskary, perfumy, scruby, dezodoranty, toniki, mleczka, żele do kąpieli, itp. itd. Pakujemy je w najróżniejsze opakowania jednostkowe: słoiki, tuby, butelki, opakowania szklane, saszetki, itd. Nasze laboratoria ściśle współpracują z R&D w Irlandii, z marketingiem i ekspertami ds. opakowań w Sztokholmie, dzięki temu oferujemy klientom rozwój formulacji od idei po ich realizację w procesie produkcyjnym.

W każdym roku zespoły inżynierskie nadzorują setki nowych wdrożeń. Zdecydowanie jesteśmy ekspertami od tworzenia Piękna, a swoją wiedzą i doświadczeniem otwarcie dzielimy się z nowymi członkami naszych zespołów.

Jeśli jesteś operatorem wózka widłowego, w CCP  poznasz pracę na wózkach wysokiego składowania i na platformach. Ustawiacze maszyn (w CCP nazywani Mechanikami) mogą rozwijać się w obsłudze najróżniejszego sprzętu mając do czynienia z ponad 20 liniami produkcyjnymi. Operatorzy linii produkcyjnych nauczą się od podstaw jak bezpiecznie obsługiwać każdą z linii, kontrolować jakość wyrobu gotowego a także jak wykonywać przezbrojenia. Jeśli chcesz się rozwijać, my Ci w tym pomożemy poprzez szkolenia stanowiskowe, wyznaczenie opiekuna czy szkolenia specjalistyczne.

W jaki sposób rekrutujemy nowych pracowników przeczytasz w zakładce  – JAK WYGLĄDA REKRUTACJA.

WIĘCEJ NIŻ MIEJSCE PRACY

Dobra atmosfera, życzliwi ludzie, wzajemny szacunek, pozytywna energia – to towarzyszy nam na co dzień. Zwracamy uwagę na detale, które wpływają na samopoczucie i jakość wykonywanej pracy. Na terenie CETES COSMETICS POLAND znajdziesz m.in. stołówki, bezpłatny parking, gabinet medyczny, siłownię, saunę i nie tylko. Wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy i poza nią, stąd regularnie organizowane imprezy firmowe i integracyjne. To nie przypadek, że w CETES COSMETICS POLAND pracownicy zawierają nowe przyjaźnie i realizują swoje pasje. Zajęcia yogi, zawody rowerowe czy imprezy biegowe a nawet wędkowanie w stawie znajdującym się na terenie fabryki sprzyjają integracji i są okazją do miłego spędzenia czasu po pracy.

Obok stałego wynagrodzenia proponujemy kwartalne bonusy finansowe, nagrody roczne oraz wyróżnienia za najlepsze pomysły; do tego prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, dofinansowanie kart sportowych, dwa razy w roku dodatkowe świadczenia świąteczne. Wciąż szukamy nowych rozwiązań umilających i ułatwiających życie i pracę tak, by nasze hasło „Chcesz żyć i pracować? To proste z CETES COSMETICS POLAND” codziennie stawało się rzeczywistością.

O wszystkich korzyściach przeczytasz w zakładce – BENEFITY.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)