Dane kontaktowe

Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 2
02-495 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5220103012

WIĘCEJ NIŻ ETAT

Każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska, szczególnie ceni sobie komfortową atmosferę w pracy, równowagę między życiem osobistym a pracą, szacunek i docenienie ze strony przełożonych oraz perspektywę rozwoju.

A jak jest w CETES COSMETICS POLAND?

Najlepiej opowiedzą o tym nasi pracownicy:

Janek, Brygadzista Konserwator, 28 lat w CCP, Oriflame:

„Cenię współpracowników w firmie za dobrą atmosferę, za przekazywanie wiedzy wzajemnie, co jest dzisiaj bardzo istotne.”

Aneta, Asystent ds. Personalno-Administracyjnych, 2 lata w CCP, Oriflame:

„Mimo mojego młodego wieku i niezbyt długiego stażu w firmie, czuję dobry flow z innymi pracownikami.”

Damian, Operator Procesu, 24 lata w CCP, Oriflame:

„Nie mam czegoś takiego, żeby zmieniać pracę, mi tu się podoba, ja się tu nie wypaliłem.”

Radek, Specjalista Koordynator ds. Administracji, 4 lata w CCP, Oriflame:

„Mam wrażenie, że jak przychodzisz tutaj to jakbyś przychodził do swojej drugiej rodziny, takiej z którą spędzamy bardzo dużo czasu.”

Małgosia, Technik Kontroli Jakości – Mikrobiolog, 8 lat w CCP, Oriflame:

„Każdy człowiek w Oriflame jest ważny i każdy pomysł jest ważny.”

CETES COSMETICS POLAND to miejsce, w którym na rożnych stanowiskach doskonale odnajdą się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jesteśmy otwarci na wszystkie generacje pracowników. Ci, którzy zaufali nam przed laty są z nami do dziś. Prawie 60 % osób zatrudnionych pracuje u nas ponad 10 lat.  W naszej firmie każdy pracownik może spokojnie myśleć o swojej przyszłości, otrzymując szansę długookresowego rozwoju.

BOGACTWO TECHNOLOGII – WE KNOW BEAUTY. WE KNOW MANUFACTURING.

CCP to idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków lub kontynuowania rozwoju w obszarze produkcji przez inżynierów, chemików, mikrobiologów i kosmetologów. W żadnej innej fabryce w Polsce nie znajdziesz takiego bogactwa technologii kosmetycznych pod jednym dachem. U nas produkujemy: kremy, balsamy, fluidy, szampony, pasty do zębów, maskary, perfumy, scruby, dezodoranty, toniki, mleczka, żele do kąpieli, itp. itd. Pakujemy je w najróżniejsze opakowania jednostkowe: słoiki, tuby, butelki, opakowania szklane, saszetki, itd. Nasze laboratoria ściśle współpracują z R&D w Irlandii, z marketingiem i ekspertami ds. opakowań w Sztokholmie, dzięki temu oferujemy klientom rozwój formulacji od idei po ich realizację w procesie produkcyjnym.

W każdym roku zespoły inżynierskie nadzorują setki nowych wdrożeń. Zdecydowanie jesteśmy ekspertami od tworzenia Piękna, a swoją wiedzą i doświadczeniem otwarcie dzielimy się z nowymi członkami naszych zespołów.

Jeśli jesteś operatorem wózka widłowego, w CCP  poznasz pracę na wózkach wysokiego składowania i na platformach. Ustawiacze maszyn (w CCP nazywani Mechanikami) mogą rozwijać się w obsłudze najróżniejszego sprzętu mając do czynienia z ponad 20 liniami produkcyjnymi. Operatorzy linii produkcyjnych nauczą się od podstaw jak bezpiecznie obsługiwać każdą z linii, kontrolować jakość wyrobu gotowego a także jak wykonywać przezbrojenia. Jeśli chcesz się rozwijać, my Ci w tym pomożemy poprzez szkolenia stanowiskowe, wyznaczenie opiekuna czy szkolenia specjalistyczne.

W jaki sposób rekrutujemy nowych pracowników przeczytasz w zakładce  – JAK WYGLĄDA REKRUTACJA.

WIĘCEJ NIŻ MIEJSCE PRACY

Dobra atmosfera, życzliwi ludzie, wzajemny szacunek, pozytywna energia – towarzyszą nam na co dzień. Zwracamy uwagę na detale, które wpływają na samopoczucie i jakość wykonywanej pracy. Na terenie CETES COSMETICS POLAND znajdziesz m.in. stołówki, bezpłatny parking, gabinet medyczny, siłownię, saunę i nie tylko. Wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy i poza nią, stąd regularnie organizowane imprezy firmowe i integracyjne. To nie przypadek, że w CETES COSMETICS POLAND pracownicy zawierają nowe przyjaźnie i realizują swoje pasje. Zajęcia yogi, zawody rowerowe czy imprezy biegowe a nawet wędkowanie w stawie znajdującym się na terenie fabryki sprzyjają integracji i są okazją do miłego spędzenia czasu po pracy.

Obok stałego wynagrodzenia proponujemy kwartalne bonusy finansowe, nagrody roczne oraz wyróżnienia za najlepsze pomysły; do tego prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, dofinansowanie kart sportowych, dwa razy w roku dodatkowe świadczenia świąteczne. Wciąż szukamy nowych rozwiązań umilających i ułatwiających życie i pracę tak, by nasze hasło „Chcesz żyć i pracować? To proste z CETES COSMETICS POLAND” codziennie stawało się rzeczywistością.

O wszystkich korzyściach przeczytasz w zakładce – BENEFITY.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)