Dane kontaktowe

CES Polska Sp. z o.o.

Wólczańska 128/134
90-527 Łódź
łódzkie, Polska

ces.consolis.com/ces-polska

NIP: 7712881012

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią Consolis Group – największego w Europie producenta prefabrykatów betonowych. Grupa Consolis jest właścicielem ponad 130 zakładów produkcyjnych w 30 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 11 500 osób.

CES Polska (Consolis Engineering Services) został założony w 2016 r. w celu świadczenia usług inżynierskich na potrzeby spółek wchodzących w skład Grupy Consolis.
Dzięki międzynarodowemu zasięgowi działania CES Polska jest w stanie kierować wieloma projektami, mając dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w branży (BIM).

Nasi pracownicy

Zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w projektowaniu prefabrykowanych konstrukcji żelbetowych i sprężonych. Ponadto dajemy możliwość młodej kadrze inżynierów sprawdzenia się w pracy przy międzynarodowych projektach.

Nasze zespoły

Pracujemy w ramach departamentów:

 • departament szwedzki północ - centrum,
 • departament szwedzki południe,
 • departament norweski,
 • departament duński,
 • product data team.

W każdym z departamentów projektujemy elementy prefabrykowane, m. in. ściany, płyty kanałowe, belki, słupy oraz elementy stalowe. W zespole Product Data Team pracujemy nad rozwojem narzędzi do projektowania, w szczególności związanych z programem Tekla Structures.

Najnowsze oferty pracy

 • ! superoferta

  CES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Łódź, łódzkie

  2020-03-30

zobacz wszystkie oferty pracy (1)