Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Cersanit SA (Rovese SA)

Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
świętokrzyskie, Polska

www.cersanit-career.com

NIP: 5640001666

Poznaj nas

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Rosji, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Rosja, Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Więcej informacji na stronie: https://www.cersanit-career.com.

Jakimi wartościami kierujemy się w Cersanit?

team spirit

Wierzymy, że zgrane zespoły pracują efektywniej oraz lepiej radzą sobie z trudnościami.

responsibility

Jesteśmy odpowiedzialni za to co robimy, mówimy i jesteśmy świadomi konsekwencji swoich działań.

passion

Dobra energia motywuje nas do działania i pozytywnie wpływa na atmosferę pracy i współpracy.

effectiveness

Swoje działania opieramy na jasno zdefiniowanych celach i założeniach, opisanych w strategii rozwoju naszej firmy.

courage

Jesteśmy odważni, ponieważ każdego dnia podejmujemy decyzje biznesowe, stawiamy sobie ambitne cele.

honesty

Jesteśmy szczerzy w relacjach z Partnerami Handlowymi, Klientami i współpracownikami, uczciwi - gdy mówimy o naszych produktach i wykonujemy zlecone zadania.

Rekrutacja krok po kroku w Cersanit

W Cersanit poszukujemy kandydatów i zatrudniamy na różne szczeble organizacji oraz do różnych działów. Są to przede wszystkim obszary sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, finansów, IT, a także stanowiska związane z obszarem technicznym i produkcyjnym.

Proces rekrutacji w naszej firmie wygląda następująco:

  1. Selekcja dokumentów. Nasz dział HR analizuje wszystkie nadesłane aplikacje pod kątem kompetencji wymaganych na danym stanowisku.
  2. Interview. Na tym etapie spotkasz się z bezpośrednim przełożonym i/lub dyrektorem działu. Porozmawiamy o Tobie, Twoim doświadczeniu i dowiemy się dlaczego to właśnie z nami chcesz pracować. To dobry moment na zadanie pytań - z chęcią na nie odpowiemy.
  3. Testy. W zależności od stanowiska, możemy Cię poprosić o dodatkowe spotkanie lub wykonanie dodatkowych zadań sprawdzających Twoje kompetencje.
  4. Złożenie oferty najlepszym kandydatom. Niezależnie od wyniku rozmowy otrzymasz od nas informację zwrotną. Najlepszym kandydatom zaproponujemy pracę, a następnie wspólnie ustalimy szczegóły zatrudnienia.

W Cersanit prowadzimy również Program Praktyk Letnich. Co roku zarówno w naszej centrali, jak i zakładach produkcyjnych praktykę odbywa łącznie ponad 20 osób. Wielu z nich zostaje później zatrudnionych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)