Dane kontaktowe

Cerrad Sp. z o.o.

Radomska 49B
27-200 Starachowice
świętokrzyskie, Polska

www.cerrad.com

NIP: 7961012611

Jak wygląda rekrutacja?

ETAP 1

Aplikacja

Jeśli znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy aplikuj do nas poprzez portal pracuj.pl lub naszą stronę https://cerrad.com/kariera/ gdzie publikujemy aktualne oferty pracy. Tutaj poprzez nasz system zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza z danymi istotnymi dla nas z punktu widzenia danej rekrutacji a także zostawisz nam swoje CV i / jeśli chcesz / list motywacyjny.

ETAP 2

Analiza

Nasz zespół rekrutacyjny dokona analizy przesłanej aplikacji. Spośród nadesłanych do nas CV, wypełnionych formularzy, wybieramy te, które najpełniej spełniają oczekiwania określone w ofercie pracy.

ETAP 3

Kontakt telefoniczny - zaproszenie.

Z osobami, których aplikacja nas zainteresowała, kontaktujemy się telefonicznie. Rozmowa ma na celu zaproszenie do siedziby firmy, ustalenie dogodnego terminu spotkania.

ETAP 4

Bezpośrednia rozmowa

Kolejnym krokiem jest rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie naszej firmy w Starachowicach podczas, której masz możliwość poznać swojego przyszłego przełożonego w towarzystwie specjalisty z działu HR.  Podczas rozmowy będziemy chcieli dowiedzieć się jak wyglądało Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, jaka jest Twoja motywacja do podjęcia pracy w naszej firmie a także Twoje oczekiwania wobec nas jako potencjalnego pracodawcy. Ważna będzie ta część rozmowy, która dotyczy wiedzy w przypadku stanowisk specjalistycznych.  Podczas tego etapu postaramy się przekazać Ci więcej informacji o firmie, kulturze całej organizacji oraz na temat Twoich obowiązków i wyzwań, które możesz napotkać w codziennej pracy. Staramy się by rozmowy przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze.

ETAP 5

Wynik rekrutacji

Zależy nam by każda osoba, którą poznaliśmy podczas rozmowy uzyskała od nas informację zwrotną. Po zakończeniu rozmów rekrutacyjnych skontaktujemy się z Tobą w uzgodnionym z rekruterem terminie i poinformujemy o wynikach. Jeżeli rezultat jest pozytywny, zaprosimy Cię do współpracy.

ETAP 6

Onboarding

Jesteś już z nami! Tutaj zadbamy o to byś w pierwszych dniach pracy poznał ludzi, którzy tworzą Cerrad, dowiedział się o zasadach współpracy panujących w naszym zespole, uzyskał najważniejsze informacje o firmie. Otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy. Opracowujemy dla Ciebie plan wdrożenia, ponieważ zależy nam by pomóc Ci w adaptacji do nowego środowiska pracy. Jesteśmy przekonani, że z nami z łatwością podejmiesz nowe zadania na swoim stanowisku.