Dane kontaktowe

Cerrad Sp. z o.o.

Radomska 49B
27-200 Starachowice
świętokrzyskie, Polska

www.cerrad.pl

NIP: 7961012611

POZNAJ NAS

Cerrad to zespół blisko 600 fachowców, którym firma zawdzięcza pozycję czołowego producenta okładzin ceramicznych, gresowych i klinkierowych w Polsce. Takie miano zobowiązuje, dlatego też jednocześnie jesteśmy jednym z wiodących pracodawców w regionie Starachowic, gdzie mieści się nasza siedziba oraz zakład produkcyjny.

NASZYM CELEM JEST ROZWÓJ

Jeśli markę Cerrad mielibyśmy określić tylko jednym słowem, nasz wybór padłby na słowo rozwój. Gdy blisko 25 lat temu przejmowaliśmy dawne Radomskie Zakłady Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych, pragnęliśmy połączyć doświadczenie pracowników, nowoczesne technologie produkcji oraz bezpieczne, przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy. Dzisiaj wizję tę przekuwamy w rzeczywistość.

Nasz plan rozwoju opieramy na rozszerzaniu oferty produktów gresowych i klinkierowych w Polsce oraz wzroście sprzedaży na rynkach krajowych i zagranicznych. Nowa, wybudowana w 2015 r. fabryka Cerrad to jedyne w Polsce, a trzecie na świecie miejsce, w którym wytwarza się płytki typu V-shape. Najnowsza inwestycja w park maszynowy pozwoli zaś realizować okładziny gresowe o niespotykanym dotąd na rynku formacie 320 x 160 cm.

PRACODAWCA DUŻEGO FORMATU

W naszej firmie pracę znaleźć można m.in. w Dziale Produkcji, Sprzedaży, Marketingu, Dostaw, Finansów oraz HR. Podstawę rozwoju naszej firmy stanowi zespół, któremu oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz benefity pracownicze. Niezależnie od rodzaju kompetencji oraz zajmowanego stanowiska, nieustannie wzmacniamy nasz najcenniejszy kapitał, jakim są ludzie. Dołącz do zespołu Cerrad i przekonaj się o tym osobiście!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)