Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CERI International

ul. Wersalska 6
91-203 Łódź
łódzkie, Polska
[email protected]

www.ceri.pl

NIP: 5252237448

Oddziały:

CERI International

ul. Hurtowa 1
15-399 Białystok
podlaskie, Polska
[email protected]

www.ceri.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. 

Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC). W naszej pracy liczy się znajomość języka obcego, zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż wiedzy i pozytywnych doświadczeń. Najważniejsi są dla nas ludzie, dlatego w CERI troszczymy się o otwartą komunikację. Codziennie ze sobą współpracujemy, dyskutujemy i dzielimy się doświadczeniem. Chcemy dbać o dobrą atmosferę pracy, ponieważ tworzymy jedną społeczność. 

Dlaczego my?

Szczególnie doceniamy znajomość języków obcych – poza wynagrodzeniem podstawowym pracownik może liczyć na tzw. „dodatek językowy”, a także premie miesięczne, kwartalne bądź roczne, w zależności od zespołu, w którym pracuje. Forma zatrudnienia preferowana przez CERI International to umowa o pracę, a wymiar czasu pracy uzależniony jest od wymogów stanowiska, a także indywidualnych możliwości i potrzeb pracownika. Życie w CERI nie kręci się tylko wokół procesów i klientów. Lubimy działać wspólnie, integrować się wokół różnych tematów. Na fanów sportu czekają grupy sportowe, w ramach których można rozwijać swoje hobby i dbać o aktywność fizyczną. Aktywnie współpracujemy z uczelniami wyższymi dzieląc się doświadczeniem i wiedzą. Z przyjemnością wspieramy też inicjatywy studenckie. 

Nasze wartości

Dołącz do nas!

Oferty pracy kierujemy zarówno do kandydatów rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak i do specjalistów. Z uwagi na międzynarodowy charakter pracy w naszej firmie kluczową kompetencją jest znajomość języków obcych, szczególnie niemieckiego i/lub angielskiego, ale pracujemy także w innych językach, m.in. hiszpańskim, francuskim, włoskim i węgierskim. Ważna jest także gotowość do pracy w zespole, chęć do zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia, umiejętność analitycznego myślenia oraz pozytywne nastawienie. Ze wszystkich plusów na koniec dnia liczy się przede wszystkim jeden - praca z fajnymi ludźmi. Mamy nadzieję, że, jak wielu przed Tobą i Ty znajdziesz takich kolegów i koleżanki w CERI. Zapraszamy na pokład!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (20)