Dane kontaktowe

CERATIZIT K-K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przyjaźni 47B
47-225 Kędzierzyn - Koźle
opolskie, Polska

www.ceratizit.com/int/en/company/ceratizit-group/locations/Kedzierzyn-Kozle.html

NIP: 7491929883

WITAMY W CERATIZIT K-K SP. Z O. O.

Ponad 100 LAT historii i doświadczenia – OD PIONIERA DO GLOBALNEGO GRACZA 

Wcześnie znaliście nas jako KOMET-URPOL. Od grudnia 2018 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu CERATIZIT uznawanego za najszybciej rozwijającego się dostawcę narzędzi skrawających oraz światowym liderem rynku innowacji w zakresie produkcji prętów węglikowych. 

Minęło prawie całe stulecie, odkąd CERAMETAL i Plansee Tizit rozpoczęli swoją działalność jako pionierzy zaawansowanych produktów z węglików spiekanych. Ciągłe pragnienie rozwoju nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań w zakresie narzędzi skrawających sprawiło, że firmy te rozwijały się na skalę globalną. Ich połączenie w 2002 roku oznaczało narodziny nowego globalnego gracza w branży węglików: CERATIZIT. 

Przez dziesiątki lat trwa praca nad prototypami narzędzi, coraz bardziej skomplikowanymi patentami, tworzeniem produktów nowej generacji. Sukcesywny rozwój, podbijanie kolejnych sektorów, wprowadzanie na rynek kolejnych grup produktowych napędza firmę do nieustannego rozwoju. 

Inwestycje w nowe technologie i kapitał ludzki, które w naszym przekonaniu muszą iść ze sobą w parze, są dla nas priorytetem, a także gwarancją sukcesu. 

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, zaangażowaniem. Są siła napędową dla naszego biznesu, inspiracją w codziennych działaniach. Dołącz do naszego zgranego zespołu. Weź udział w tworzeniu naszej historii. 

TWARDE MATERIAŁY, TWARDE FAKTY

Wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o CERATIZIT. 

Najciekawsze fakty o CERATIZIT i naszych innowacyjnych rozwiązaniach z węglików spiekanych. Niech przemówią liczby: 

  • Ponad 25 zakładów produkcyjnych na całym świecie 

CERATIZIT produkuje na całym świecie w ponad 25 zakładach produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce Północnej.  

  • Ponad 7000 pracowników na całym świecie 

W CERATIZIT mamy ponad 7000 pracowników pracujących w ponad 25 zakładach produkcyjnych na całym świecie. Zatrudniamy multidyscyplinarny zespół inżynierów, ekonomistów, a także personel o zróżnicowanym doświadczeniu i wyszkoleniu. Razem jako zespół niestrudzenie pracujemy nad ciągłym opracowywaniem nowych rozwiązań z węglików spiekanych. 

CERATIZIT K-K jako jedyny zakład produkcyjny w Polsce zatrudnia obecnie 225 osób, a w związku z dużym rozwojem, potrzebujemy jeszcze więcej zdolnych ludzi. Jeżeli chcesz pracować, rozwijać się w naszej branży, jesteś ambitny – DOŁĄCZ DO NAS! 

  • Ponad 1000 patentów i wzorów użytkowych 

CERATIZIT posiada ponad 1000 patentów i wzorów użytkowych na całym świecie i zatrudnia ponad 200 pracowników w dziedzinie badań i rozwoju. Dzięki naszym innowacyjnym, wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniom narzędziowym i powłokom, CERATIZIT stał się światowym liderem rynku w wielu dziedzinach zastosowań. 

  • 100 lat doświadczenia 

Węgliki są dostępne od ponad 100 lat, a ich zakres zastosowania jest praktycznie nieograniczony. Zawsze szukamy nowych wyzwań, jeśli chodzi o części zużywające się i narzędzia skrawające, a kiedy to robimy, szukamy rozwiązań szytych na miarę. 

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Dbamy o to, aby nasz zespół tworzyli zdolni i zaangażowani w swoje obowiązki pracownicy. Sukces CERATIZIT K-K to efekt naszej wspólnej pracy, niezależnie od szczebla i zajmowanego stanowiska.  Jeśli zależy Ci na pracy w miejscu, w którym Twoja praca będzie odpowiednio doceniana, a Twoje zatrudnienie stabilne - poznaj nasz proces rekrutacji i prześlij swoją aplikację! 

ETAP 1: Aplikowanie.  

W sekcji oferty pracy oraz na naszej stronie https://www.ceratizit.com/pl/unternehmen/die-ceratizit-gruppe/ceratizit-worldwide/ceratizit-kk/ znajdziesz wszystkie otwarte nabory, które prowadzimy w CERATIZIT K-K w tej chwili. Odpowiedz na ogłoszenie, które zainteresowało Cię najbardziej. 

ETAP 2: Analiza zgłoszeń.  

Wszystkie nadesłane aplikacje są weryfikowane pod kątem wymagań przewidzianych dla danego stanowiska. Jeśli spełniasz większość z nich otrzymasz zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną z przedstawicielem naszego działu HR i bezpośrednim przełożonym działu, do którego rekrutujesz. 

ETAP 3: Rozmowa rekrutacyjna.  

To moment, w którym możemy Cię bliżej poznać i przekazać Ci najważniejsze informacje na temat pracy w CERATIZIT K-K. W czasie spotkania rekrutacyjnego zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, dowiemy się również, co cenisz sobie u potencjalnego pracodawcy. 

ETAP 4: Informacja zwrotna.  

Wszyscy kandydaci biorący udział w naszych procesach rekrutacji – niezależnie od rezultatu rozmów rekrutacyjnych – otrzymują informacje zwrotne w ciągu maksymalnie 14 dni od spotkania.