Dane kontaktowe

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 81
00-844 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.cruz.com.pl

NIP: 5272647221

Poznaj nas bliżej

Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o. o. jest dostawcą i integratorem rozwiązań informatycznych obsługujących Banki Spółdzielcze i inne instytucje z sektora bankowego.

Produkujemy i wdrażamy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu systemów bankowych, świadczymy usługi szkoleniowe i konsultingowe, budujemy i integrujemy zarówno lokalne, jak i rozległe sieci komputerowe, dostarczamy i instalujemy sprzęt komputerowy.

Nasza oferta zawiera zarówno przygotowanie indywidualnych rozwiązań informatycznych, ale także szkolenie z zakresu ich obsługi, utrzymania i serwisu.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami narzędzi informatycznych, dzięki czemu możemy zapewnić naszym biznesowym partnerom najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania.

Nasz zespół

Jesteśmy miejscem, w którym spotykają się ludzie o różnych typach osobowości, charakterach i spojrzeniach na świat, gdzie wspólnie tworzą produkty i usługi, które realizują wyzwania Klientów.

Możesz spotkać osoby otwarte, angażujące się w wiele projektów, kreatywne. Są też introwertycy, którzy podzielili się zadaniami i przy kubku kawy łączą się zdalnie ze sobą tworząc wspólny efekt. Działają również pomysłowi innowatorzy, dzięki którym nie stoimy w miejscu jako część branży IT.

Taka różnorodność determinuje nasz ciągły rozwój i pomaga kreować nowe standardy organizacyjne.

Nasza kultura

Rozwój

Pracujemy w małych zespołach, w których możesz liczyć na stały przepływ wiedzy. Chętnie wymieniamy się posiadanymi umiejętnościami.

Aby nasza praca była jeszcze bardziej komfortowa możemy korzystać z szerokiego pakietu benefitów takich jak:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • coroczne wyjazdy integracyjne
  • parking dla pracowników
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • prezenty świąteczne

Brak sztucznych barier

Masz nowe pomysły na rozwój usług? Widzisz dodatkowy potencjał w produktach, które oferujemy? Dostajesz od nas wsparcie, by to zrobić oraz korzystasz z naszego autorskiego narzędzia jakim jest Fabryka produktów.

Dodatkowe zaangażowanie = dodatkowe wynagrodzenie

Twój pomysł okazał się sukcesem? Koordynowałeś nowe projekty? Dostajesz premię od wypracowanych zysków jakie dzięki Tobie osiągnęła Spółka. Chcemy dzielić się wspólnymi sukcesami.

Przyjazny zespół

Pracujemy w kameralnym biurze i małych zespołach, dzięki czemu możemy się lepiej poznać. Przywiązujemy wagę do budowania relacji między sobą i corocznie wyjeżdżamy na imprezy integracyjne. Chętnie wspólnie pijemy kawę czy jemy śniadanie, budując koleżeński zespół.

Idealna lokalizacja

Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum, ale z dala od zgiełku wielkich biurowców, z Muzeum Powstania Warszawskiego po sąsiedzku. Dzięki temu mamy łatwy dojazd do każdej części Warszawy i pełen wachlarz restauracji, gdzie można wyskoczyć na lunch czy spotkanie biznesowe.