Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Centrum Medyczne Enel-Med. S.A.

ul. Słomińskiego 19/524
00-195 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 23 07 007
[email protected]

www.enel.pl/kariera

NIP: 5242593360

Enel-med to ludzie

Od początku istnienia firmy dobra atmosfera pracy i przyjazne relacje między pracownikami to niekwestionowany atut naszej firmy. Zapraszamy Cię do naszego świata!

Poznaj nas

Pracujemy na co dzień zgodnie z misją enel-med, którą jest: Polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia pacjentów, poprzez świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, dzięki ciągłemu rozwojowi kompetencji oraz wyznaczaniu trendów i standardów w opiece medycznej, jako lider rynku.

Aby móc z powodzeniem realizować naszą misję zatrudniamy ponad 1800 wykfalifikowanych przedstawicieli kadry lekarskiej dbając o ich ciągły rozwój, poprzez wdrażanie innowacyjnych projektów medycznych, wykonywanie zaawansowanych technologicznie zabiegów z dziedziny ortopedii oraz okulistyki, czy też uczestniczenie w spotkaniach branżowych.

Chcemy, by nasza organizacja była przyjazna i dawała podłoże do realizowania swoich celów zawodowych. Dlatego w ostatnich latach wdrożyliśmy ankietę satysfakcji z pracy dla naszych lekarzy, którzy stanowią 50% zatrudnionych osób w firmie. Zbieramy informację zwrotną na temat zadowolenia z pracy w enel-med. Badanie jest stworzone specjalnie dla kadry lekarskiej, mamy zatem możliwość analizowania wyników i wdrażania zmian.

Wynik ankiety od lat utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, z czego jesteśmy dumni.

Najwyższym dobrem jest dla nas dobro pacjenta, dlatego wszystkie starania enel-med zmierzają do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Kultura organizacyjna

Praca to przede wszystkim LUDZIE, którzy są największą wartością w enel-med. Na co dzień doceniamy bliską współpracę, więc dbamy o nasze wzajemne relacje i środowisko pracy. Chcemy, aby nasi pracownicy mogli zachować równowagę między pracą zawodową a życiem prywatnym, dlatego podejmujemy inicjatywy w myśl zasady work-life-balance.

Pracownicy enel-med korzystają z poniższych programów wewnątrz firmowych:

  • „Jedź do pracy bez stresu” – elastyczny czas pracy,
  • „Mama wraca do pracy” – ułatwiamy naszym mamom powrót po urlopie macierzyńskim,
  • „2h na urodziny” – świętujemy dzień urodzin, dając możliwość wcześniejszego wyjścia z pracy w tym szczególnym dniu.
  • 2 godziny dla rodziny – angażujemy się w tę ogólnopolską inicjatywę z wielką przyjemnością.

Jesteśmy liderem branży usług medycznych, więc nie mogłoby zabraknąć również zaangażowania w zdrowie naszych pracowników. Prowadzimy szereg akcji profilaktycznych. Ponadto, łączymy zdrowy styl życia z udziałem w akcjach charytatywnych w ramach naszej drużyny biegowej Enel-Sport Runners Team. Nasi pracownicy świetnie łączą swoje pasje z zaangażowaniem w życie firmy.

Chcemy być obecni w Waszym życiu zawodowym już na samym jego początku, dlatego bierzemy udział w wydarzeniach branżowych, jak również Targach Pracy. Każde spotkanie jest dla nas świetną okazją, by zaprezentować grupę enel-med i jednocześnie poznać potrzeby młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Z roku na rok staramy się, aby każdy zainteresowany naszą marką uzyskał pełną informację o możliwościach rozwoju i dostępnych stanowiskach w firmie. Dlatego dajemy możliwość rozmowy nie tylko z przedstawicielami HR, ale przede wszystkim z przedstawicielami pionów biznesowych.

Mamy nadzieję, ze już niebawem się zobaczymy!

Ostatnie wpisy dla Centrum Medyczne Enel-Med. S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (28)