Dane kontaktowe

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

Skorupska 9/
15-048 Białystok
podlaskie, Polska
Telefon: 85 74 83 330
Fax: 85 74 83 303
[email protected]

www.zeto.bialystok.pl

NIP: 5420202807

O Firmie

Centrum Informatyki "ZETO" S.A. z siedzibą w Białymstoku jest jedną z największych firm informatycznych w województwie podlaskim, która realizuje projekty na terenie całego kraju w kluczowych sektorach gospodarki. Pracujemy nad ciekawymi i kompleksowymi wdrożeniami oraz świadczymy bardzo szeroki zakres usług zapewniający całościową obsługę potrzeb klientów w zakresie rozwiązań IT. Dajemy pracownikom możliwość zdobywania doświadczenia przy realizacji innowacyjnych i technologicznie zaawansowanych rozwiązań.

Nasza działalność

Znajomość wielu technologii IT oraz posiadanie kompetencji w różnych obszarach informatyki jest naszą zaletą.

Oferujemy szeroki zakres produktów i usług:

 • Systemy dla branży mleczarskiej
 • Zintegrowane systemy zarządzania (ERP)
 • Systemy informatyczne dla szpitali (HIS)
 • Systemy dla administracji
 • Systemy dla oświaty
 • Zarządzanie procesami biznesowymi ProcEnt
 • Integracje systemowe i outsourcing
 • Systemy fiskalne
 • Sprzęt komputerowy
 • Projektowanie i realizacja systemów zabezpieczeń
 • Projektowanie i realizacja systemów zarządzania budynkiem (BMS)

Doświadczenie

Jesteśmy stabilną i pewną firmą z ponad 50 - letnim doświadczeniem we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT. Początki firmy sięgają 1966 roku.  

Dziś ZETO to spółka akcyjna z olbrzymim portfolio zrealizowanych inwestycji. Doświadczenie i wykwalifikowana kadra zapewniają sprawne funkcjonowanie firmy oraz sukcesy w realizacji zaawansowanych projektów.

Certyfikaty

Ważnym celem firmy jest utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów informatycznych. Potwierdzeniem wysokich standardów jakościowych i bezpieczeństwa są certyfikaty ISO posiadane przez firmę dotyczące spełnienia wymagań norm:

 • ISO 9001 – System Zarządzania Jakością,
 • ISO 27001 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Innowacyjność - nasza misja

Innowacyjność w naszej branży jest bardzo ważna, stąd też stale doskonalimy nasze kompetencje, łącząc doświadczenie z ekspercką wiedzą oraz myśleniem strategicznym.

Misją firmy jest partnerstwo we współpracy z instytucjami i przedsiębiorstwami w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych. Oferując swoje usługi jesteśmy zorientowani na potrzeby i staramy się być jak najbliżej swoich klientów.

W myśl przyświecającego nam hasła „Innowacje w zasięgu ręki” pozostajemy zawsze … dosłownie w zasięgu ręki i oferujemy innowacyjne rozwiązania profilowane na miarę zamierzeń Klientów.

Dostarczamy nowoczesne technologie, innowacyjne usługi i produkty najwyższej jakości. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich biznes wspierany jest przez najnowsze osiągnięcia z dziedziny technologii IT.  

Potwierdzeniem realizacji naszej misji są liczne wyróżnienia oraz otrzymany tytuł Innowatora Dekady w rankingu najbardziej innowacyjnych firm województwa podlaskiego „Innowacje 2016".

Firma, czyli ludzie

Najcenniejszym zasobem firmy są nasi pracownicy. Wiemy, że sukces można odnieść tylko dzięki kompetentnej kadrze.

Proponujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów oraz szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, szkolenia dostawców technologii z którymi współpracujemy oraz z zarządzania projektami wg. metodyki PRINCE2. Nasi pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie studiów podyplomowych.

Wspieramy rozwój nie tylko zawodowy, ale również aktywność sportową. Zachęcamy do aktywności fizycznej i jesteśmy dumni z osiągnięć naszych pracowników uczestniczących w imprezach sportowych.

Pracownicy mogą liczyć na benefity w postaci kart MultiSport plus, kuponów do kina, bonów świątecznych. Dofinansowujemy wypoczynek i umożliwimy dołączenie do programu ubezpieczeń grupowych. Aby wspólnie spędzić czas i jeszcze lepiej się poznać organizujemy imprezy integracyjne, spotkania świąteczne i inne uroczystości firmowe.

W siedzibie firmy znajduje się bufet oferujący dofinansowane zestawy obiadowe.