Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.eservice.pl

NIP: 1181477610

O ESERVICE

Czy wiesz, że 60% Polaków woli płatności bezgotówkowe? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 40,4 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla blisko 480 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments Inc. oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

NASZE WARTOŚCI

Współpraca, uczciwość, usługi, odpowiedzialność, różnorodność. Traktujemy je jak „firmowy GPS” – dzięki nim mamy pewność, że kierujemy się w dobrą stronę. Chcemy nadal być najbardziej zaufanym i innowacyjnym partnerem w branży płatności bezgotówkowych.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

„Ambitne projekty i fajni ludzie”, „nowa wiedza, doświadczenia, kontakty”, „bardzo dużo się nauczyłam” – takie opinie o pracy w eService możesz znaleźć w internecie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (77)