Dane kontaktowe

Centralny Ośrodek Informatyki

Al. Jerozolimskie 132-136
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.coi.gov.pl

NIP: 7252036863

Wyzwanie

Naszym kluczowym celem jest podniesienie pozycji Polski w zestawieniu Online Service Indeks przygotowywanego przez Departament Spraw Ekonomicznych i Społecznych ONZ. Obecnie nasz kraj zajmuje 21 miejsce w Europie. Mamy ambicje i przemyślaną strategię, żeby się znaleźć w pierwszej dziesiątce.

Jest to ranking przygotowany przez ONZ, w którym oceniane są e-usługi oferowane przez administrację, portale państw oraz witryny instytucji publicznych

Codzienność

W COI codziennie projektujemy usługi, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, wszystko dla dobra obywateli. Z pasją realizujemy kluczowe dla kraju projekty IT.

Wierzymy, że dzięki mądremu zastosowaniu nowoczesnych technologii instytucje państwowe mogą działać sprawniej i być bardziej przyjazne dla obywateli.

W naszej organizacji pracują osoby początkujące na rynku pracy,  jak i eksperci z dużym doświadczeniem.

 

Dołącz do nas i bądź częścią zespołu eksperckiego, który ma wpływ na kształtowanie e-usług w Polsce. Jesteśmy odpowiedzialni za siebie i obywateli.

Nasz Zespół UX sprawdzi, czy Twoje działania są użyteczne. Dysponujemy profesjonalną fokusownią w której odbywają się badania z użytkownikami.

Jeśli jesteś programistą, analitykiem, pasjonujesz się nowymi technologiami albo branżą IT, masz umiejętności UX – dołącz do nas – razem będziemy kształtować e-administrację.