Dane kontaktowe

Centralny Ośrodek Informatyki

Al. Jerozolimskie 132-136
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.coi.gov.pl

NIP: 7252036863

ETAP 1

Wyślij CV

Nawet jeśli na naszej stronie nie widzisz oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami, skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy o możliwościach współpracy.

ETAP 2

Poznajmy się

Zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o ofercie, która Cię interesuje. Już na tym etapie dowiesz się najważniejszych informacji o pracy w naszej organizacji, o aktualnych projektach oraz o warunkach zatrudnienia. Jeżeli nasza oferta Cię zaciekawi umówimy się na pierwszą rozmowę.

ETAP 3

Zadanie specjalne

Poszukujemy najlepszych! Rekrutacja na niektóre stanowiska wymaga wykonania zadania specjalnego lub rozmowy telefonicznej z osobą posiadającą wiedzę techniczną. To świetna okazja, żeby dopytać o wszystkie nowinki technologiczne, z których korzystamy!

ETAP 4

Spotkanie

Wykonałeś zadanie specjalne? Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na drugie spotkanie. Będziesz miał okazję poznać swojego przyszłego przełożonego oraz dopytać go o szczegółowy zakres obowiązków, atmosferę pracy, ogólnie panujące zasady w zespole.

ETAP 5

Decyzja

Teraz nasza kolej. Daj nam czas na analizę Twoich umiejętności oraz dopasowanie do naszej organizacji. Szybko podejmiemy decyzję i zadzwonimy do Ciebie z odpowiedzią.

ETAP 6

Witamy w COI

Nasza odpowiedź była pozytywna? Już nie możesz doczekać się współpracy z nami? Zatem przed Tobą pierwszy dzień pracy w COI!