Dane kontaktowe

Ceneo.pl sp. z o.o.

Grunwaldzka 182
60-166 Poznań
dolnośląskie, Polska

NIP: 5252674781

Nowoczesne i komfortowe biuro

Biuro zostało zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach pracowników, w zależności od działu w jakim pracują oraz o branży ciągłych zmian, jaką niewątpliwie jest ecommerce.

Parking dla rowerów

Strefy relaksu w biurze (chillout)

Przerwy w pracy spędzamy w Chillout Roomie, w którym możemy pograć w piłkarzyki lub w gry na konsoli.

Elastyczne godziny pracy

Jesteś rannym ptaszkiem? Przyjdź do pracy nawet o 7 rano. Nie lubisz korków i tłumów w tramwajach? Możesz przyjeżdżać o 9. Godziny pracy w Ceneo są elastyczne!

Program kafeteryjny

W Ceneo.pl mamy "System kafeteryjny". W ciągu miesiąca masz określoną liczbę punktów, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel - np. kartę Multisport, bony do sklepów, opiekę medyczną, wyjście do kina oraz wiele innych.

Dofinasowanie wypoczynku

Kursy językowe

Szkolenia dla pracowników/ udział w konferencjach

Rozwój pracowników jest dla nas bardzo istotny! Aby zawsze być na bieżąco, pojawiamy się na wszystkich najważniejszych szkoleniach i wydarzeniach branżowych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne

Wychodzimy z założenia, że nie samą pracą człowiek żyje! Lubimy czasem wyjść razem na kręgle, pobawić się na imprezie, czy wybrać się na wyjazd integracyjny.

Sekcje sportowe

Raz na jakiś czas odrywamy się od biurek, żeby się trochę poruszać. Drużyna Ceneo.pl startuje w zawodach biegowych, rowerowych czy piłkarskich.

Akcje na rzecz odpowiedzialności społecznej

Cenimy ludzi z pasją! W naszych szeregach mamy m.in. profesjonalnych rajdowców, wolontariuszy działających na rzecz zwierzaków, a nawet twórcę gier planszowych! Chętnie wspieramy wszystkie inicjatywy naszych pracowników.