Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ceneo.pl sp. z o.o.

ul. Legnicka 48A
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 5252674781

O Ceneo.pl

Jesteśmy jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarczamy użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca w Ceneo.pl daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, tworzący rodzinną atmosferę –wspólnie rozwijajmy swoje pasje i zainteresowania także poza pracą.

Poznaj nasze działy

Naszą firmę tworzy ponad 200 specjalistów - to tzw. #ludzieceneo - którzy codziennie pracują nad rozwojem naszego serwisu. Jesteśmy młodym i zgranym zespołem, w którym każdy ma możliwość wyrażania swoich opinii i pomysłów. Cenimy sobie otwartość, innowacyjność, zaangażowanie i twórcze podejście do pracy. W naszej firmie toczy się równocześnie wiele różnych projektów.

Działamy zespołowo. Poznaj bliżej nasze działy:

Dział IT

Programują, tworzą i testują serwis Ceneo.pl. Sprawiają, że jest on łatwy w obsłudze. Rozwijają liczne aplikacje i funkcje serwisu, które realizowane są w metodyce SCRUM przez małe 4-6 osobowe zespoły złożone z programistów, analityka, testera i product ownerem.  To dzięki nim rozproszone informacje prezentowane są w czytelny i spójny sposób.

Dział Rozwój Treści

Zajmuje się tworzeniem opisów i specyfikacji produktów oraz buduje i porządkuje ich strukturę. Poprzez sposób przedstawienia produktu uatrakcyjnia go oraz ułatwia klientowi podjęcie decyzji o zakupie.

Dział Rozwój Produktów

Zajmuje się wymyślaniem i tworzeniem nowych produktów – czyli usług lub udogodnień dla współpracujących sklepów internetowych oraz użytkowników serwisu Ceneo.pl.

Dział HR

Zajmuje się wieloma aspektami z różnych obszarów zarządzania zasobami ludzkimi. Doradza i wspiera całą organizację, jak i pojedynczego pracownika. Prowadzi rekrutacje, odpowiada na potrzeby kadrowe firmy oraz czuwa nad jej dobrym funkcjonowaniem.

Dział Handlowy

Zaprasza nowe sklepy do współpracy, a obecnym partnerom doradza najlepsze dla nich rozwiązania w obszarze usług, kampanii reklamowych performance oraz zasięgowych.

Dział Bezpieczeństwa

Dba o bezpieczeństwo użytkowników Ceneo.pl oraz sklepów współpracujących. Monitoruje, weryfikuje oraz wyjaśnia wszelkie sporne kwestie związane z zakupami internetowymi. Walczy z nieuczciwymi sklepami. Zajmuje się również ochroną danych osobowych.

Dział Performance Marketingu

Dział tworzą współpracujący ze sobą specjaliści różnych dziedzin: SEM, SEO, Social Media, Affiliacji i Content Marketingu. Ich celem jest budowanie rozpoznawalności i zasięgu serwisów z grupy Ceneo.pl w wyszukiwarkach internetowych oraz sieciach reklamowych. Koordynują i rozwijają działania związane z marketingiem efektywnościowym.

Dział Prawny

Dba o poprawność wszystkich podpisywanych umów przez firmę. Wspiera wiedzą w oparciu o przepisy, ustawy i artykuł prawne, które nie mają przed tym zespołem tajemnic.

Dział Administracji

Pełni funkcję  wspierającą, ale bardzo ważną dla sprawnego funkcjonowania „życia” firmy. Formalności związane z delegacjami, z wyposażeniem biura i naszych biurek to  zadania, w których zawsze chętnie pomogą i doradzą.

Dział Finansowy

Domeną działu jest kompleksowe zabezpieczenie procesów finansowych firmy (fakturowanie, windykacja, kontrola kosztów, budżetowanie, procesy zakupowe). Pracownicy dbają o to, aby wszelkie decyzje podejmowane w firmie miały swoje ekonomiczne uzasadnienie i wpisywały się w standardy firmowe.

Dział Analiz i Raportów

Wspiera pozostałe działy raportami i analizami dotyczącymi ruchu, przychodów i sprzedaży. Monitoruje KPI i działanie każdej funkcjonalności serwisu. Dzięki stałemu monitorowaniu naszego serwisu oraz światowych trendów, zespół jest w stanie prognozować zachowania rynku. Dzięki czemu, możemy jeszcze lepiej dopasowywać produkty i oferty naszym klientom oraz użytkownikom.

Dział Procesów Sklepowych

Wita każdy nowy sklep na Ceneo.pl, udzielając jednocześnie przydatnych wskazówek na temat narzędzi mających wpływ na zwiększenie sprzedaży. Dba, aby wszyscy klienci zawsze otrzymali pełen komplet informacji na temat dostępnych usług oraz nowości produktowych, służy pomocą klientom i pomaga w rozwiązywaniu problemów.

CENEO.pl na sportowo

W Ceneo.pl lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego z chęcią bierzemy udział w zawodach charytatywnych. W ostatniej edycji Biegu Firmowego wystartowały trzy nasze drużyny. Jedna z nich zajęła 23. miejsce na 1369 drużyn – to dowód na to, że wspólny cel motywuje bardziej. Podczas wydarzenia nie liczyła się tylko wspólna zabawa i zmagania sportowe, ale przede wszystkim pomoc podopiecznym fundacji Everest.

Sami też organizujemy sportowe zabawy, dzięki którym możemy wspierać tych bardziej potrzebujących. W okresie wiosenno-letnim w CENEO.pl odbywa się wyzwanie rowerowe, w którym nasi pracownicy kręcą kilometry, aby pomóc dzieciom z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania. W 2018 roku pokonując wspólnie 13 745 km, wykręciliśmy dla dzieciaków 5 rowerów!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)