Dane kontaktowe

Cegelec Sp. z o.o.

Zygmunta Krasińskiego 29
40-019 Katowice
śląskie, Polska

www.actemium.com.pl/pl

NIP: 5262616667

Poznaj nas

ACTEMIUM, marka Grupy Vinci zatrudniająca 21.000 pracowników w 350 jednostkach biznesowych zlokalizowanych w 43 krajach na 5 kontynentach. W Polsce reprezentowana jest przez Cegelec Sp. z o.o. zatrudniając 144 pracowników w 3 jednostkach biznesowych (Plant Installations, Industrial Services i Maintenance).

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2002 roku. Profil działalności, unikalne zaplecze inżynieryjne i eksperckie, umożliwiają nam projektowanie, realizację oraz utrzymanie i serwisowanie kompleksowych instalacji technicznych. Posiadamy ogromną bazę Klientów z różnych branż (m.in.: automotive, FMCG, energetyczna, logistyczna, lotnicza), którą nieustannie rozbudowujemy. Zależy nam na długofalowej współpracy z Klientami oraz kompleksowym i profesjonalnym wsparciu.

Naszym pracownikom proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Stawiamy na rzetelność, pomysłowość oraz dzielenie się wiedzą. Nieustannie rozwijamy się korzystając z najnowszych technologii.

W związku z nieustannym rozwojem, bardzo często poszukujemy:

Elektromechaników,

Elektryków,

Mechaników,

Mechatroników (Wrocław i Gliwice)

oraz Inżynierów automatyków (Katowice).

Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w naszej firmie na powyższych stanowiskach, posiadasz doświadczenie w wybranym obszarze oraz jesteś zmotywowany do osiągania zamierzonych celów, czekamy właśnie na Ciebie! Prześlij CV na adres: [email protected] a w dokumentach wpisz poniższą informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.)”.

Administratorem danych jest Cegelec Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Zygmunta Krasińskiego 29. Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1502 ze zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cegelec Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Zygmunta Krasińskiego 29 moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Cegelec Sp. z o.o. Po roku czasu od zakończenia procesu rekrutacji dokumentacja kandydatów zostanie zniszczona.

 

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.actemium.com.pl/pl/

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)