Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CeDo Sp z o.o.

Nowowiejska 32
55-080 Kąty Wrocławskie
dolnośląskie, Polska

praca.cedo.com

NIP: 9130005696

Kim jesteśmy:

Pride in our heritage…focused on the future

Grupa Cedo to zatrudniająca ponad 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Jesteśmy międzynarodową, prężnie rozwijającą się firmą, producentem artykułów gospodarstwa domowego powszechnego użytku. Posiadamy fabryki w Polsce, Wielkiej Brytanii i Wietnamie. Jesteśmy nowoczesną organizacją, liderem na rynku europejskim. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości poprzez nieustanną inwestycję w nowe technologie i innowacje.

Cedo w Polsce:

Od 26 lat jesteśmy również obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu. W Kątach Wrocławskich w nowoczesnym, stale rozwijającym się zakładzie zatrudniamy ponad 600 pracowników. Jesteśmy grupą zaangażowanych i wykwalifikowanych osób. Specjalizujemy się w dziedzinach: technologii produkcji, kontroli jakości, obsługi klienta i sprzedaży. Dbamy również o społeczności lokalne. Wspieramy finansowo i materialnie szkoły, fundacje charytatywne, gminy, kuby sportowe.

Kariera w Cedo:

Zapewniamy pracę  w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy.  W naszej pracy kierujemy się zasadą  One business one team. Jesteśmy w pełni świadomi ogromnej roli każdego pracownika w budowaniu sukcesu naszej firmy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, realne szanse rozwoju kariery zawodowej dla osób, o różnym profilu zawodowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne. Liczy się dla nas zaufanie i wzajemny szacunek.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)