Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CEDC International

ul. Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.cedc.com

NIP: 5260209395

Nasze lokalizacje

ul. Kowanowska 48
64-600 Oborniki
wielkopolskie, Polska

ul. Elewatorska 20
15-620 Białystok
podlaskie, Polska

Praca dla lidera rynkowego

Czy wiesz, że nasza legendarna marka, Żubrówka, jest trzecią najlepiej sprzedającą się globalnie marką? Czy wiesz, że Żytniówka może pochwalić się największym tempem wzrostu sprzedaży wśród marek wódek na świecie? Przeczytaj więcej o osiągnięciach CEDC na naszej stronie. Pracując dla nas, pracujesz dla lidera polskiego rynku wódki i jednej z największych firm w branży FMCG w Polsce. Pracując na swój sukces, nasi pracownicy codziennie poszukują nowych wyzwań i sposobów do doskonalenia się.

Możliwości rozwoju

Szukamy osób, które będą rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje w ramach naszych struktur. Organizujemy rekrutacje wewnętrzne, które są otwarte dla wszystkich pracowników. Prowadzimy zapisy na szkolenia otwarte oraz oferujemy dofinansowanie dla pracowników na wybrane kursy doszkalające organizowane przez firmy zewnętrzne. Dla osób z wysokim potencjałem prowadzimy program rozwojowy, który zakłada roczny mentoring ze strony ekspertów CEDC wraz z indywidualnym planem szkoleniowym.

Warunki pracy

Nasze biura i zakłady produkcyjne mieszczą się w kilku lokalizacjach: w Warszawie, Białymstoku, Obornikach Wielkopolskich, Złotniki k. Poznania oraz w Łubnej, pod Warszawą. Naszym pracownikom zapewniamy nowoczesne i komfortowe warunki pracy oraz pakiet niezbędnych narzędzi, koniecznych do wykonywania codziennych obowiązków.

Świadczenia dodatkowe

Każdy pracownik CEDC może korzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport. We wszystkich lokalizacjach często organizowane są także działania aktywacyjne i integracyjne, skupione wokół marek z naszego portfolio. Obejmują one między innymi konkursy, koncerty, wydarzenia modowe i działania o charakterze charytatywnym.