Dane kontaktowe

CEDC International

ul. Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.cedc.com

NIP: 5260209395

Nasze lokalizacje

ul. Kowanowska 48
64-600 Oborniki
wielkopolskie, Polska

ul. Elewatorska 20
15-620 Białystok
podlaskie, Polska

Poznajmy się!

CEDC to lider polskiego rynku wódki. W Polsce jesteśmy największym importerem zagranicznych alkoholi.

Nasza Firma produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Nasze wartości

Naszymi wartościami firmowymi są realizacja celów, innowacyjność oraz intuicja.

Jeżeli ten system wartości jest Ci również bliski i chciałbyś podjąć nowe, fascynujące wyzwania zawodowe w czołowej polskiej firmie z branży FMCG, zapraszamy do zapoznania się z listą naszych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych.

Nasze ambicje

Pragniemy być najbardziej szanowaną i godną zaufania Firmą, oferującą polskim konsumentom kultowe marki alkoholi w każdej kategorii.

Naszą ambicją jest budowanie Firmy, w której doskonałość jest normą, a nagrody i możliwości rozwoju dla Pracowników są wyjątkowe.

Fundamentami naszego sukcesu są:

  • Pozycja lidera na rynku wódek,
  • Doskonała realizacja założonych celów,
  • Wykorzystanie wiedzy i danych,
  • Wyjątkowi ludzie i zespół,
  • Jakość we wszystkim, co robimy,
  • Przewaga wynikająca z wyjątkowej oferty produktów.

Budujemy naszą kulturę organizacyjną na dumie z bycia liderem; dążeniu do doskonałości; pasji i odpowiedzialności; pracy zespołowej opartej na zaufaniu i odwadze; nauce i rozwoju; precyzji; działaniu ukierunkowanym na sprzedaż lub jej wsparcie.

Nasza Historia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (20)