Dane kontaktowe

CDA Polska Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Robotnicza 60
53-608 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 797 80 28
[email protected]

www.cdapolska.pl

NIP: 8951802252

Buongiorno!

Witaj w CDA Polska!

Pracuj w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

CDA Polska od 2003 roku dostarcza na polski i europejski rynek okucia do szkła hartowanego a także produkty i rozwiązania systemowe dla szkła w budownictwie. Główna siedziba spółki mieści się we Wrocławiu, tam też znajduje się magazyn centralny. W 2008 roku powołaliśmy do życia oddział w Gdyni a w 2013 roku odział w Warszawie.

Nie ograniczamy jednak naszej działalności do oddziałów – nasi Klienci w poszczególnych regionach Polski mogą liczyć na kompleksową obsługę ze strony Kierowników Regionalnych. Posiadamy obszerny magazyn elastycznie powiązany z zapleczem produkcyjnym, gdzie przygotowywane są min. gotowe do montażu systemy składano przesuwne do parkingu, listwy montażowe do paneli stałych i paneli drzwiowych. Sprawnie zorganizowana obsługa logistyczna umożliwia dostawę towaru do klienta w ciągu 48h.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Inwestujemy w myśl techniczną, w idee, w kompleksowość usług. W 2010 roku wprowadziliśmy certyfikowany przez ITB system Zakładowej Kontroli Produkcji. Wielokrotnie otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Gazeli Biznesu”. W rankingu najdynamiczniej rozwijających się w Polsce małych i średnich przedsiębiorstw jesteśmy nagradzani każdego roku, poczynając od 2010 roku. Ocenie podlegają nie tylko wyniki finansowe i dynamika rozwoju, ale także rzetelność i transparentność w prowadzeniu biznesu. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)