Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CD PROJEKT S.A.

ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

pl.cdprojektred.com

NIP: 7342867148

Rekrutacja i jej przebieg

W naszym studiu panuje profesjonalny, pełen wzajemnego szacunku oraz sprzyjający kreatywności klimat — i robimy wszystko, aby tak było zawsze. Podobnej atmosfery możesz spodziewać się podczas całego procesu rekrutacyjnego.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat tego, jak wygląda u nas proces rekrutacji. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie https://pl.cdprojektred.com/jobs/. Sprawdź, czy jest wśród nich coś dla Ciebie!

ETAP 1

Aplikacja

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych ofert, wyślij nam swoją aplikację, klikając w przycisk “Jestem zainteresowany/a”. Na tym etapie zapoznajemy się ze zgłoszeniami.

ETAP 2

Wybór kandydatów

Rekruter wybierze spośród wszystkich aplikacji zgłoszenia, które najlepiej wpisują się w profil stanowiska. Jeśli Twoje doświadczenie odpowiada naszym potrzebom, skontaktujemy się z Tobą i umówimy się na rozmowę rekrutacyjną lub poprosimy o wykonanie dla nas zadania testowego, które ma na celu zweryfikowanie Twoich umiejętności.

ETAP 3

Pierwsze spotkanie

Pierwsze spotkanie to bardzo ważny moment, podczas którego możemy się lepiej poznać. Oprócz pytań dotyczących Twojego doświadczenia, wiedzy i umiejętności będziemy też chcieli dowiedzieć się więcej o wartościach, którymi się kierujesz na co dzień w swojej pracy — to bardzo ważne, bo liczy się dla nas nie tylko to, co umiesz, ale również to, kim jesteś.

ETAP 4

Drugie spotkanie

Jeśli pomyślnie przejdziesz powyższy etap, kolejnym jest finalna rozmowa, podczas której poznasz osobę zarządzającą danym działem. Jest to dobry moment, by poznać się jeszcze lepiej i zademonstrować Ci w jakiej atmosferze pracujemy. Odpowiemy także na wszelkie dodatkowe pytania, które mogły pojawić się w Twojej głowie od czasu poprzedniego spotkania.

ETAP 5

Informacja zwrotna

Szanujemy Twój czas, dlatego zawsze staramy się wrócić z informacją o decyzji w ciągu dwóch tygodni od ostatniej rozmowy. O wyniku Twojej rekrutacji zawsze poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo.

ETAP 6

Witamy na pokładzie!

Zwieńczeniem rekrutacji, która zakończyła się pozytywnie, będzie mail z ofertą współpracy. Przyjęcie jej, to ostatni krok dzielący Cię od dołączenia do zespołu CD PROJEKT RED! Po zaakceptowaniu warunków weźmiesz udział w onboardingu, podczas którego dowiesz się więcej o naszej firmie i wartościach, które są dla nas istotne.