Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CD PROJEKT S.A.

ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

pl.cdprojektred.com

NIP: 7342867148

Zalety pracy u nas

Oprócz pracy przy najgorętszych tytułach rodem z Polski, oferujemy szereg benefitów, z których mogą korzystać nasi pracownicy.

Opieka zdrowotna

Zdrowie jest dla nas bardzo ważne. Dlatego naszym pracownikom, poza ubezpieczeniem wynikającym z umowy, zapewniamy opiekę medyczną u prywatnego dostawcy usług medycznych. Istnieje również możliwość objęcia tą formą opieki członków rodziny.

Aktywność sportowa

Ruch to nie tylko kwestia zdrowego trybu życia i lepszego samopoczucia. To po prostu dobra zabawa. Dlatego każdemu pracownikowi oferujemy kartę Multisport. Dodatkowo, na terenie studia znajduje się nasza własna, wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt, siłownia. W wybranych godzinach przebywa na niej trener personalny, który chętnie podpowie Ci jak działa sprzęt, doradzi optymalny dla Ciebie zestaw ćwiczeń i będzie asystować przy ich wykonywaniu.

Elastyczne godziny pracy

U nas możesz swobodnie zorganizować swój tryb pracy. Dzień rozpoczynamy między 8.00 a 10.00 i pracujemy przez 8 godzin.

Smaczne jedzenie

Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe dania — zarówno dla wegan, jak i dla osób preferujących potrawy mięsne. Mamy również w pełni wyposażone kuchnie, więc każdy, kto ma ochotę na domowe jedzenie, może podgrzać lub przygotować swój posiłek na miejscu.

Pracowniczy Program Emerytalny

W CD PROJEKT RED oferujemy pracownikom możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym (PPE), który jest formą zorganizowanego, grupowego, systematycznego oszczędzania na dodatkową emeryturę.

Biblioteka

W naszej bibliotece znajduje się szeroki wybór książek i gier, które możesz wypożyczyć — bez obaw o karę za przetrzymanie.

Przyjazne miejsce pracy

Na co dzień panuje u nas luźna atmosfera, dlatego nie musisz się przejmować dress-codem. Jeśli z kolei masz czworonożnego przyjaciela, który chciałby z Tobą przychodzić do pracy — będzie u nas mile widziany!

Parking dla pracowników

Dla zmotoryzowanych na terenie studia znajduje się bezpłatny parking samochodowy dla pracowników (na wybranych miejscach dostępne są gniazdka do ładowania samochodów elektrycznych) oraz zadaszony parking dla motorów i rowerów. A wszyscy, którzy lubią do pracy podróżować na sportowo, mogą przed rozpoczęciem pracy skorzystać z firmowych pryszniców.

Zabawa i rozwój

Co jakiś czas, aby uczcić święta i wyjątkowe okazje, urządzamy imprezy — latem przy grillu, a zimą przy pełnym jedzenia stole szwedzkim — na których można potańczyć, pośpiewać, pograć w planszówki i gry wideo. Pandemia znacznie ograniczyła nasze możliwości w tym względzie, ale to nas nie powstrzymało — wiele wydarzeń przenieśliśmy do sieci, teraz można wziąć w nich udział bez wychodzenia z domu. Dla wszystkich zainteresowanych organizujemy też liczne prezentacje, warsztaty, kursy i szkolenia, na których rozwijamy swoje umiejętności i pasje.