Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CCPORTER Sp. z o.o.

FOCUS Building
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272898012

O NAS

Zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Łączymy usługi wynajmu powierzchni biurowych, coworkingu oraz profesjonalnych usług contact-center. U nas każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego też stale rozwijamy zakres swoich usług aby sprostać nawet najbardziej niestandardowym wymaganiom.

NASZ CEL

Naszym celem jest dostarczenie elastycznych rozwiązań zarówno dla Klientów którzy potrzebują dedykowanych przestrzeni, realizacji dużych projektów outsourcingowych, jak i firm, które potrzebują biura „na chwilę” bądź realizacji niewielkiego projektu contact-center.

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Realizujemy różnorodne zlecenia dla Klientów z całego świata, dzięki czemu z nami każdy ma szansę rozwinąć swoje umiejętności językowe oraz znaleźć dla siebie ścieżkę rozwoju. Łączy nas zaangażowanie, szybkość w działaniu, elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań i dążenie do wspólnego celu. Wspieramy każdy pomysł i wykorzystujemy każde doświadczenie. Oferujemy elastyczne formy i miejsca współpracy. Zadania mogą być realizowane zarówno na miejscu w jednym z naszych biur jak i zdalnie.