Dane kontaktowe

Centrala w Polkowicach

ul. Strefowa 6
59-101 Polkowice
dolnośląskie, Polska
Telefon: 076 845 84 00
Fax: 076 845 84 31
[email protected]

ccc.eu/pl

Pozostałe lokalizacje

Biuro Regionalne w Warszawie:

Pl. Piłsudskiego 1, V p.
00-078 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 228 29 00

Salony CCC:

Na terenie całej Polski oferujemy zatrudnienie w ponad 450 sklepach. Oferujemy tu przede wszystkim pracę na stanowisku  Sprzedawcy lub Kierownika, pracując w takim charakterze będziesz najważniejszym doradca dla naszego klienta. Jako Kierownik Sklepu będziesz mieć okazję zarządzać zgranym zespołem i dbać o realizację wyznaczonych celów sprzedażowych. Dla klientów jest to miejsce zakupów - dla Ciebie miejsce pracy zgranego zespołu, Twojego rozwoju i kariery.

Centrala w Polkowicach i Biuro Regionalne w Warszawie

W siedzibie naszej firmy znalazło już zatrudnienie szerokie grono specjalistów, ekspertów jak również wykwalifikowana kadra managerska. Doświadczenie długoletnich pracowników przeplata się z młodzieńczą ambicją tych dopiero rozpoczynających karierę zawodową, przyczyniając się do różnorodności i ciekawej współpracy.

Głównym zadaniem Centrali w Polkowicach i Biura Regionalnego w Warszawie jest tworzenie i realizacja koncepcji w następujących obszarach: sprzedaż, marketing, finanse, logistyka, HR, rozwój, informatyka, zakupy, administracja.

Fabryka:

W 2017 roku fabryka w Polkowicach, w której zatrudniamy 820 osób wyprodukowała 3,7 mln par butów. W CCC Factory praca odbywa się w systemie dwu-zmianowym od poniedziałku do piątku bez zmiany nocnej. Pracownikom oferujemy dofinansowanie dojazdu do pracy w wysokości 90% ponoszonych kosztów, a czas pracy ułożony jest w sposób umożliwiający korzystanie z tzw. długich weekendów. Co roku w okresie wakacji na 4 tygodnie wstrzymywana jest produkcja, a pracownicy udają się na urlop wypoczynkowy. Ułatwia to opiekę nad dziećmi i korzystanie z urlopu w najbardziej atrakcyjnym okresie.

Magazyn:

Centrum Logistyczne to nowoczesny, zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania typu mini-load, o łącznej powierzchni 23 050 m2, który stanowi największy tego typu obiekt w Europie Środkowej. Powierzchnia magazynowa pomieści 5 mln par butów. Centrum dystrybucyjne, w połączeniu z istniejącą sortownią, jest w stanie obsłużyć ponad 100 tys. kartonów, czyli około 1,1 mln par obuwia w ciągu dwóch pracujących zmian.

Poszukujemy pracowników wspomagających dystrybucję towaru, którzy będą odpowiedzialni za:

  • składowanie towaru zapewniające optymalne wykorzystanie przestrzenie magazynowej,
  • sortowanie i pakowanie obuwia, kompletacja towarów pod wysyłkę,
  • wydawanie towaru do spedycji,
  • bieżące ewidencjonowanie stanów i obrotów magazynowych.