Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Centrala w Polkowicach

ul. Strefowa 6
59-101 Polkowice
dolnośląskie, Polska
Telefon: 076 845 84 00
Fax: 076 845 84 31
[email protected]

goformore.ccc.eu

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy CCC - lider branży FashionTech. Powstaliśmy w Polsce, ale działamy też w krajach Europy Zachodniej oraz na Bliskim Wschodzie. Wśród tworzonych przez nas marek znajdziesz m.in. Lasocki, Gino Rossi, Sprandi, Quazi, Modivo, czy Deezee. Do naszego portfolio należy także eObuwie. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy format off-price na nasz rynek. Sklepy HalfPrice czekają w kilkunastu miastach w Polsce, a jesienią otwieramy sprzedaż online. Dopasujesz u nas nie tylko buty, ale też kosmetyki, biżuterię, galanterię, a nawet akcesoria kolarskie. ! A to jeszcze nie koniec planów na ten rok.

Pracujemy dynamicznie i innowacyjnie, w pełnym tego słowa rozumieniu. Projektujemy, programujemy, sprzedajemy, działamy. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Angażujemy się w aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych, akcje charytatywne. Bycie EKO to dla nas naturalna chęć dbania o otoczenie. Wyrażamy ją nie tylko w codziennych, typowych działaniach, ale też naszej technologii i zasadach produkcji.

Dlaczego nazywamy się liderem w nietuzinkowej i innowacyjnej branży FashionTech?

Owoc pracy i serce firmy — to właśnie produkt. Czyli moda. To miejsce, gdzie inspiracja łączy się z dynamiką, a kreatywność nie zna granic. Chcesz się przekonać? Tworzymy standardy sprzedaży. W Polsce, w Europie, w przyszłości. Mamy najlepszy zespół E-commerce w Polsce. Zdobyliśmy nagrody w prestiżowych konkursach branżowych, jak m.in.: Best on mobile, Best e-Commerce Retailer oraz najlepszy zespół e-Commerce B2C.

Posiadamy też własną fabrykę butów skórzanych w Polsce, zatrudniamy ponad 14 000 pracowników i rocznie sprzedajemy około 50 mln par obuwia. Prestiż i wiarygodność finansową podkreśla nasza obecność Spółki na GPW w Warszawie i udział w gronie 20 największych spółek zaliczanych do WIG 20.

Staż w FashionTech Summer Camp!

Zapraszamy Cię do wyjątkowego płatnego programu stażowego w nietuzinkowej i innowacyjnej branży FashionTech. Z nami nie sposób się nudzić!

Jesteśmy międzynarodowa korporacją ze start-upową atmosferą. Pracujemy dynamicznie i innowacyjnie. Projektujemy, programujemy, sprzedajemy, działamy. W którym zespole chcesz zdobyć doświadczenie? Rozwój czeka na Ciebie w każdym.

#MoreThanYouExpect

W CCC łączy nas wspólna radość i odwaga sięgania po więcej. Niezależnie od tego, czy projektujemy nową kolekcję, czy rewolucyjną aplikację. Po prostu tak mamy!


Ale czy wiesz o nas wszystko?

➡ Wiesz, że sprzedajemy buty. Ale czy wiesz, że sprzedajemy też kosmetyki, biżuterię, galanterię, a nawet akcesoria kolarskie i wazony?

➡ Myślisz CCC, ale to Grupa CCC: eObuwie, Modivo, DeeZee i nowopowstały HalfPrice, a także Gino Rossi, Lasocki, Sprandi czy Jenny Fairy.

➡ Jesteśmy znani nie tylko w Polsce. Działamy też w pozostałych krajach Europy, Katarze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Omanie. Serio!

➡ Omnichannel to nasz wyróżnik, a #FashionTech to nasze DNA. Tradycyjne kanały łączymy z omnichannelowym podejściem, które procentuje w naszych wynikach

FashionTech jest dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś studentem lub absolwentem do dwóch lat po studiach,
 • chcesz się rozwijać i czerpać wiedzę od ekspertów,
 • lubisz dynamiczność działania i szukasz pracy w innowacyjnym obszarze Fashion Retail,
 • chcesz mieć wpływ na to, co robisz i pracę Twojego Zespołu. 


Co zyskasz?

 • Doświadczenie w firmie, która tworzy przyszłość Fashion Retail i jest jednym z najlepszych przedsiębiorstw giełdowych na świecie w obszarze Zrównoważonego Rozwoju.
 • Startupową atmosferę w irmie o międzynarodowym zasięgu, niezależnie od obszaru, do którego dołączysz.
 • Innowacyjne środowisko pracy.
 • Udział w warsztatach i szkoleniach.
 • Możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu.
 • Naprawdę świetną ekipę ludzi w zespole.

W jakim obszarze wybierasz rozwój?

 • Fashion - Taniec między kształtem a funkcjonalnością? To na pewno my. Z wizji i inspiracji, tworzymy produkty, które noszą miliony Polaków. To daje ogromną satysfakcję i napędza dalej. Uczucie, że możesz tworzyć rzeczy wybierane przez innych, jest niesamowite.
 • Tech - Luźna atmosfera pracy, działanie zespołowe i tworzenie innowacji, których jeszcze nikt nie wymyślił? To my. :) Dbamy zarówno o strony internetowe, sklep on-line, jak i aplikacje mobilne. Nie wiemy co to nuda i zwykle jesteśmy o krok do przodu przed innymi.
 • Biuro - Mówiąc krótko, jesteśmy zespołem wsparcia dla pozostałych działów. Altruizm? Phi. Jaki altruizm. Czerpiemy z tego zbyt wiele satysfakcji i fanu. Stażując u nas, możesz zdobywać doświadczenie na wielu różnorodnych polach. Wybierz to, które Ci pasuje.

Przygotowaliśmy ponad 40 ofert, sprawdź która pasuje Ciebie i już dziś zrób pierwszy krok w swojej karierze: kariera.ccc.eu/student

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (50)