Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Centrala w Polkowicach

ul. Strefowa 6
59-101 Polkowice
dolnośląskie, Polska
Telefon: 076 845 84 00
Fax: 076 845 84 31
[email protected]

goformore.ccc.eu

Kim jesteśmy?

Grupa CCC jest jedną z najszybciej rozwijających się dużych firm obuwniczych w Europie i jednocześnie jednym z największych producentów obuwia w tym regionie. CCC poprzez eobuwie.pl SA jest również liderem e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej, w segmencie obuwia. Poza rynkiem polskim, Grupa Kapitałowa CCC prowadzi swoją działalność w regionie Europy Środkowo-Wschodniej tj. w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Słowenii, w Bułgarii, w Chorwacji oraz w Rumunii; w Europie Zachodniej tj. na terenie Niemiec (Reno), Austrii, Szwajcarii oraz w pozostałych krajach – Rosji, Serbii. Sklepy franczyzowe znajdują się na Ukrainie, Łotwie, Litwie, Estonii, Mołdawii oraz Kosowie. Ponadto od wiosny 2019 na bazie franczyzy działają też salony w regionie GCC: Kuwejcie, Katarze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Omanie.

Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych w Polsce, zatrudnia ponad 14 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia. Prestiż i wiarygodność finansową podkreśla obecność Spółki na GPW w Warszawie i udział w gronie 20 największych spółek zaliczanych do WIG 20.

Grupa CCC jako pierwsza polska spółka została globalnym partnerem UNICEF. W ciągu trzech lat CCC będzie przekazywać środki pieniężne na rzecz pomocy dzieciom na świecie.

Dlaczego warto dla nas pracować?

  • Grupa kapitałowa CCC działa w 29 krajach,
  • Jesteśmy globalnym partnerem UNICEF,
  • Każdego dnia razem idziemy po więcej,
  • Stawiamy na rozwój wewnętrzny, każda rekrutacja jest rekrutacją wewnętrzną,
  • Jako jedyni mamy usługę pomiaru stóp esize.me, która pozwala na dopasowanie idealnych butów,
  • W skład grupy CCC wchodzi również eobuwie.pl, Gino Rossi, DeZee.pl, Voegele.

Dołączając do nas stajesz się częścią firmy, która nie tylko zabiega o realizację celów biznesowych, ale jest również pracodawcą odpowiedzialnym społecznie.

Aplikuj do CCC już dzisiaj i chodź z nami po więcej!

#goformore #ccc #karieraccc #UNICEF #esize.me

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)