Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CBRE GWS Sp. z o.o.

Rondo Daszyńskiego 1
(UNIT)
00-843 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 270 42 00
[email protected]

www.cbre.com

NIP: 5252406589

Informacje o CBRE

Naszą misją jest wykorzystanie potencjału wszystkich firm i ludzi, z którymi współpracujemy, tak abyśmy wspólnie mogli tworzyć rozwiązania w zakresie nieruchomości przyszłości.

Motorem naszych działań jest duch przedsiębiorczości naszych pracowników oraz zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Od wzbudzania zaufania inwestorów dzisiaj, po ponowne wyobrażenie sobie zapotrzebowania na powierzchnię w przyszłości - doskonale radzimy sobie w złożonym i ciągle zmieniającym się środowisku.

Wspólnie redefiniujemy „miejsce pracy”, ponieważ uważamy, że każde miejsce pracy może stać się elementem przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów, niezależnie od tego, czy jest to biuro, punkt sprzedaży detalicznej, laboratorium, centrum danych, środowisko produkcyjne czy wirtualna lokalizacja.

W zespole CBRE pracują specjaliści, w tym m.in. inżynierowie, technicy, kierownicy projektów i administratorzy nieruchomości, którzy nie boją się żadnych zadań. Podejmujemy się napraw, instalacji wszelkiego typu i prac konserwacyjnych. Odpowiedni zespół dobieramy, gdy klient opisze nam dokładnie swoje potrzeby.

Obecnie zatrudniamy około 700 pracowników, zarządzających ponad 450 obiektami naszych Klientów w całej Polsce. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Rondo Daszyńskiego 1 (budynek UNIT).

Nasze wartości

RESPECT - SZACUNEK
Działamy z poszanowaniem dla wzajemnych poglądów i otwarcie dzielimy się informacjami, żeby budzić wzajemne zaufanie oraz zachęcać do współpracy.

INTEGRITY – SPÓJNOŚĆ
Żadna osoba, żadna sprawa, żaden klient nie są ważniejsze od zobowiązania naszej firmy do przestrzegania przyjętych zasad.

SERVICE – NASTAWIENIE NA USŁUGĘ
Podchodzimy do stawianych przez klientów wyzwań z entuzjazmem i troskliwością, budując długoterminowe relacje, poprzez łączenie odpowiednich ludzi, kapitału i możliwości.

EXCELLENCE – DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI
Nieustannie skupiamy się na dostarczaniu najlepszych rezultatów dla naszych klientów, pracowników i akcjonariuszy.

Kogo poszukujemy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na zróżnicowane stanowiska:

Do naszej Centrali ulokowanej w Warszawie poszukujemy zazwyczaj specjalistów do działów finansowych, zakupów, HR (People), BHP, sprzedaży, zarządzania projektami, IT, administracji, Help-Desk i innych.

Do zespołów zarządzających nieruchomościami naszych Klientów w całej Polsce poszukujemy pracowników na poniższe typy stanowisk:

  • Kierownik obiektu, Kierownik techniczny obiektu, Lider obiektu
  • Koordynator biura, Specjalista ds. zarządzania serwisami wsparcia (np. serwis ochrony, sprzątania, usterek technicznych), Administrator mobilny
  • Inżynier Automatyk, Technik obiektu
  • Specjalista ds. administracji, Asystent/ka biura, Repepcjonista/tka
  • możliwe jest również lokalne zatrudnienie Pracowników na stanowiska do działów finansowego, zakupów, BHP, IT, Help-Desk (tzn. w lokalizacji danego Klienta w Polsce)

Sposób aplikacji

Zachęcamy do aplikowania poprzez naszą stronę internetową:
https://www.cbre.pl/en/about-cbre/careers

Lub przysyłając aktualne CV na adres mailowy:
[email protected]

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)