Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Castorama Polska Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 78
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 575 31 00

www.castorama.pl

NIP: 5261009959

Poznaj Castoramę

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom klientów poprawę warunków mieszkaniowych. Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach. Każdego dnia dbamy o bogatą ofertę produktową oraz fachową obsługę naszych klientów. Umożliwiamy szybkie i wygodne zakupy, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i e-commerce.

NASZA MISJA

Wszystko zaczyna się od naszych klientów. Każdy z nich powie, że samo budowanie tarasu, izolowanie poddasza lub malowanie pokoju nie jest najważniejsze. Chodzi o coś ważniejszego. O tworzenie domu. Pomagamy ludziom zmieniać pomieszczenia w przestrzeń, w której czują się dobrze. Każdego dnia doradzamy, poświęcając czas, energię i pomysły. W zamian dostajemy jeszcze więcej. Niektórzy nazywają to satysfakcją z pracy, inni spełnieniem. Dla nas to uczucie, gdy wiemy, że zrobiliśmy coś dobrze.

DZIELIMY SIĘ TYM CO DOBRE

Bierzemy odpowiedzialność za jakość dostarczanych przez nas produktów i rozwiązań. Wierzymy, że nikt nie zaopiekuje się klientem tak profesjonalnie, jak doceniony pracownik. Dlatego dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, gwarantujemy stabilne zatrudnienie, premie roczne, bogatą ofertę szkoleń oraz pakiet konkurencyjnych benefitów, w tym nieodpłatny dostęp do rozszerzonej opieki medycznej, dofinansowanie do wypoczynku czy możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia dla siebie i bliskich.

JESTEŚMY DOBRYM SĄSIADEM

Budujemy społeczność osób, która w sposób odpowiedzialny dba o otoczenie. Angażujemy się w aktywność wolontariacką w ramach Fundacji Castorama. Nasi fachowcy, specjaliści w swoich dziedzinach, posiadający profesjonalne umiejętności i ogromne serca wspierają działania zmierzające do poprawy warunków mieszkaniowych osób najbardziej potrzebujących. Ponadto działamy w ramach projektów edukacyjnych, których celem jest wspieranie klientów w tworzeniu zrównoważonych domów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)