Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Carriere

ul. Dworcowa 62/1
44-100 Gliwice
śląskie, Polska
Telefon: 32 332 16 90
[email protected]

www.carriere.pl

NIP: 7542757708

Jesteśmy Carrière International — jedną z najszybciej rozwijających się agencji pracy tymczasowej w Holandii. W Polsce do niedawna działaliśmy jako Holland Contracting International Recruitment. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat. W trakcie, których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy, które przybliżyły możliwości spełnienia marzeń wśród naszych pracowników. Teraz jako Carrière rozwijamy dla Was nasze usługi w Polsce i Rumunii. Posiadamy oferty pracy za granicą w takich branżach jak: transport, logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Naszym motto jest „Good Work!”. Oznacza to idealne dopasowanie potrzeb każdego pracownika do stanowiska pracy. Z naszą agencją rekrutacyjną znajdziesz legalną i dobrą pracę na terenie Holandii – z gwarancją wynagrodzenia na czas.

Z Polski…

Kim jesteśmy? Jesteśmy certyfikowanym pośrednikiem pracy z holenderskimi korzeniami. Jako Carrière International rozwijamy nasze usługi w Polsce oraz Rumunii. Nasze polskie oddziały znajdziesz we Wrocławiu, Opolu oraz Gliwicach. Mamy tam swoje biura, w których nasz Zespół organizuje legalne wyjazdy do Holandii. Dbamy o to, by każda oferta była satysfakcjonująca oraz pozwalała zrealizować Twój cel. Dotyczy to również osób, które nie chcą wyjeżdżać lecz pracować w jednym z naszych biur.

Dlatego niezależnie od tego, gdzie chcesz się rozwijać – w Holandii czy Polsce – sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

… do Holandii.

Szukasz pracy w Holandii? Nic prostszego! Wybierz interesującą Cię ofertę i wypełnij formularz. Zapewniamy zakwaterowanie, transport do i z miejsca pracy, ubezpieczenie oraz pomoc jednego z naszych polskich konsultantów na miejscu w Holandii. W celu jeszcze prostszego kontaktu z nami czeka na Ciebie portal - MyHolland, na którym znajdziesz wszelkie potrzebne informacje – od poznania grafiku pracy, przez zgłoszenie chorobowego, aż po sprawdzenie tygodniowego payslipa.

Jeśli szukasz pewnej, legalnej i satysfakcjonującej pracy, to sprawdź jakie oferty przygotowaliśmy dla Ciebie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)