Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72
03-734 Warszawa

NIP: 9370008168

Nasz zespół

Są wśród nas pracownicy z wieloletnim stażem i ludzie młodzi, fachowcy w swojej dziedzinie i uczniowie. Są pasjonaci biegania, kolarstwa, gotowania i fotografii. Od ponad 10 lat w naszych ekipach są również osoby niepełnosprawne. Do współpracy zapraszamy tych, którzy stawiają na otwartość i kontakt z ludźmi.

Zawodowcy w swoim fachu

Zależy nam, aby klientom dostarczać towary jak najlepszej jakości. Naszym „oczkiem w głowie” są produkty świeże. Dlatego ogromną wagę przykładamy do umiejętności i kompetencji związanych z asortymentem. W dziale zakupów, jakości, logistyce pielęgnujemy wiedzę o świeżości i różnorodności produktów. Naszym piekarzom,  cukiernikom i rzeźnikom-wędliniarzom umożliwiamy certyfikację zawodową i zdobycie tytułu czeladnika. Świat wokół się zmienia, ale dobry fachowiec zawsze będzie w cenie.

Widzimy Twój Talent

Od ponad 20 lat Carrefour Polska tworzą ludzie z pasją do handlu. Ale po godzinach realizują swoje indywidualne zainteresowania, które często stają się dla nas inspiracją. Pomagamy im rozwijać skrzydła poprzez konkurs „Widzimy Twój Talent”. Dzięki niemu poznajemy niezwykłych, kreatywnych ludzi – prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie, którzy zarażają pozytywną energią innych. Naprawdę warto mieć pasję! 

(Nie)Pełnosprawni w Carrefour

W naszych zespołach – zarówno w sklepach, jak i centrali firmy – pracuje ponad 600 osób niepełnosprawnych. Są wśród nich kasjerzy, logistycy, marketingowcy czy pracownicy księgowości. Samodzielnie kształtują ścieżkę kariery i układają ją po swojemu. Rozwijają się w strukturach firmy, zajmując stanowiska menedżerskie lub wybierając ścieżkę ekspercką. Dla nas liczą się kompetencje, zaangażowanie i otwartość na innych. Przy zatrudnianiu osób niepełnosprawnych współpracujemy z organizacjami EKON i PION.

Od juniora do seniora

Cztery pokolenia pracowników to morze możliwości, ale i wielkie wyzwanie. Wyznajemy zasadę, że najwięcej umiejętności i wiedzy zdobywamy poprzez praktykę. Dlatego stawiamy na współpracę, wymianę myśli i doświadczeń. W naszym centrum szkoleniowo-rozwojowym Smak Kariery spotykają się rozpoczynający swoją pracę zawodową „juniorzy” i „seniorzy” z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swoich dziedzinach.

Go digital!

Dziś nie istnieje już biznes, który nie korzysta z nowych technologii. My też nie zwalniamy tempa i podążamy za rynkiem. Aktywnie rozwijamy sprzedaż internetową, wprowadzamy nowe usługi, proponujemy innowacyjne rozwiązania digital dla naszych pracowników, a także inwestujemy w nowoczesny inkubator dla start-upów C4 Retail Lab.  Masz tysiąc pomysłów na minutę? Lubisz żyć aktywnie, tworzyć i działać? Zapraszamy do ekipy! U nas każdy dzień jest inny.