Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72
03-734 Warszawa

NIP: 9370008168

Benefity

Naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz pakiet różnorodnych świadczeń. Pomagamy dbać o zdrowie, doceniamy osiągnięcia, wspieramy rozwój zawodowy i indywidualny. Jednocześnie pamiętamy o rodzinie i bliskich. Dołącz do nas i wybierz benefity idealne dla Ciebie!

Ubezpieczenie NNW

Wszyscy pracownicy Carrefour są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie obejmuje wypadki w pracy, domu oraz komunikacyjne i jest w pełni opłacane przez pracodawcę.

Opieka medyczna

Nasi pracownicy mogą korzystać z szerokiego zakresu świadczeń medycznych. Pakiet jest opłacany przez pracodawcę i obejmuje: lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne i diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne oraz rehabilitację.

Karta MULTISPORT

Pracownicy Carrefour mogą korzystać z programów sportowych i mieć dostęp do ponad 4 tys. obiektów w Polsce. Mają możliwość wyboru rodzaju karnetu sportowego oraz zajęć, które ich interesują.

Rabat z Kartą Rodzinka Pracowników

Od pierwszego dnia zatrudnienia nasi pracownicy mogą korzystać z rabatów w sklepach Carrefour. Karta rabatowa jest dostępna także w wersji mobilnej aplikacji, dzięki której łączy się z innymi kuponami.

Nagrody stażowe

Doceniamy naszych długoletnich pracowników także finansowo, oferując im nagrody stażowe.

Wyprawki dla dzieci

Pracownicy, którzy właśnie zostali rodzicami, mogą skorzystać z wyprawki dla niemowlaka. Natomiast Ci, których pociechy rozpoczynają naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej otrzymują wsparcie na zakup podręczników i akcesoriów szkolnych.

Karta Dużej Rodziny

Jesteśmy pierwszą siecią handlową, która przystąpiła do programu Karta Dużej Rodziny oferując 10 proc. zniżki rodzinom z co najmniej trójką dzieci.

Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych

Wszyscy pracownicy Carrefour mają dostęp do szerokiego pakietu świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Są to m.in.: pożyczki na remont lub kupno mieszkania/domu, dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego oraz do biletów do kina/teatru, wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych i wiele innych.