Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72
03-734 Warszawa

NIP: 9370008168

Poznaj nas

W Polsce działamy od ponad 20 lat. Każdego dnia podejmujemy decyzje na miarę handlowców i dbamy o relacje z klientami, na każdym stanowisku. Chcemy łączyć tradycyjną pasję do handlu z innowacjami. Jak to możliwe? Doceniając indywidualność każdego pracownika i dbając o atmosferę w zespole. Jacy jesteśmy?

Otwarci

Różnorodność do słowo-klucz w realizowanej przez Carrefour strategii. Aby lepiej zrozumieć naszych klientów, sami musimy być otwarci. Dlatego pielęgnujemy indywidualne pasje, wiedzę i kompetencje. Bez nich nie ma innowacji, a bardzo w nie wierzymy.

Empatyczni

Nasz zespół tworzą przedstawiciele 4 generacji, różnych stanowisk i kultur. Zrozumienie i umiejętność wsłuchania się w potrzeby drugiej osoby to podstawa budowania trwałych relacji. W ten sam sposób działamy wobec naszych klientów, będąc jednocześnie partnerem lokalnych społeczności. 

Niezawodni

W Carrefour profesjonalizm idzie w parze z pasją. Podnosimy nasze kwalifikacje i dbamy o jakość produktów. Chcemy być niezawodni zarówno dla naszych klientów, jak i współpracowników. Dzięki temu tworzymy miejsce pracy, gdzie liczy się atmosfera, a realizacja celów nie wyklucza przestrzegania standardów etycznych.

Ostatnie wpisy dla Carrefour Polska Sp z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)