Dane kontaktowe

Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 41
02-672 Warszawa

NIP: 6342448089

Poznaj nas

O firmie

Carlson Wagonlit Travel (CWT) jest światowym liderem zarządzania podróżami służbowymi oraz imprezami Meeting & Events. Firma zatrudnia około 20000 osób na całym świecie w ponad 150 krajach. CWT obsługuje firmy zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Celem naszej działalności jest organizacja podróży biznesowych na najwyższym światowym poziomie.

Carlson Wagonlit eCenter Polska Sp. z o.o. powstała w 2002 roku w Warszawie. Obecnie firma zlokalizowana jest w dwóch miastach: Warszawie oraz Rzeszowie.
Firma zatrudnia w Polsce ponad 1000 osób i ta liczba stale rośnie!

Główne departamenty:

  • Dział rezerwacyjny (Traveler Services) - pierwsza linia obsługi Klientów, w tym dziale pracują osoby  na stanowiskach: Business Travel Counselor (rezerwacje telefoniczne i emailowe dla klientów),
  • Dział CI&IS – w tym dziale pracują Konsultanci, których głównym zadaniem jest administrowanie naszych narzędzi i aplikacji służących do robienia rezerwacji
  • IT
  • Reporting Center of Excellence & Solutions Group Support – w tym dziale pracują Analitycy Biznesowi, którzy przygotowują raporty w Excelu dla naszych klientów
  • HR Service Center EMEA – dział zapewniający obsługę kadrowo-płacową dla krajów Europy Zachodniej

Wyjątkowa i atrakcyjna kultura panująca w CWT wynika z faktu, że pracodawcę definiują jego Pracownicy. Darzymy się wzajemnym szacunkiem, działami w sposób uczciwy i jesteśmy dumni z pozycji lidera zajmowanej na światowym rynku. Cenimy współpracę, wykorzystujemy możliwości ustawicznego kształcenia oraz cechujemy się szczerym pragnieniem służenia klientom.

NASI PRACOWNICY

CWT szuka osób uzdolnionych i entuzjastycznie nastawionych do pracy. Szukamy kandydatów, którzy znają język angielski na poziomie zaawansowanym (jest to wymóg formalny dotyczący wszystkich stanowisk).

Najczęściej rekrutujemy na poniższe stanowiska:

  • Business Travel Counselor
  • CI&IS Consultant
  • Business Analyst
  • EMEA IT Support Specialist
  • HR Advisor, HR Administrator, Payroll Specialist

CWT jako światowy lider w branży zarządzania podróżami służbowymi, oferuje atrakcyjne możliwości w różnych obszarach na całym świecie. Jeśli podzielasz nasze dążenie do doskonałości i nastawienie na opiekę nad klientem i lubisz zawodowe wyzwania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Ostatnie wpisy dla Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)