Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Carlsberg Polska

Krakowiaków 34
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 8691637482

Poznaj nas

Carlsberg Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Carlsberg, oferującej szerokie portfolio marek piwnych i napojowych, która posiada swoje oddziały w ponad 150 krajach na świecie i zatrudnia ponad 43 tys. pracowników.

W Polsce zatrudniamy ponad 1400 pracowników w obszarach produkcyjnych, sprzedaży, marketingu, logistyki, finansów, HR i administracji. Nasze produkty warzymy w trzech browarach: Bosman w Szczecinie, Kasztelan w Sierpcu i Okocim w Brzesku, a nasze biuro główne mieści się w Warszawie, niedaleko lotniska. Dzięki naszym siłom sprzedaży działającym na terenie całego kraju, od morza aż do gór, możecie kosztować m.in. takich marek jak: Bosman, Carlsberg, Garage, Grimbergen, Karmi, Kasztelan, Harnaś, Okocim, Piast, Somersby czy Žatecký Světlý Ležák.

Zgodnie z naszą misją „Warzymy dla lepszego dziś i jutra” nasz biznes rozwijamy bardzo odpowiedzialnie, myśląc o długofalowym efekcie naszego działania, dbając o naszych pracowników, społeczności lokalne i środowisko naturalne. Program zrównoważonego rozwoju Grupy Carlsberg „Together Towards ZERO” jest odpowiedzią na wyzwania takie jak zmiany klimatu, niedostatek wody i problemy dotyczące zdrowia publicznego. ZERO śladu węglowego, ZERO marnowania wody, ZERO nieodpowiedzialnej konsumpcji alkoholu oraz kultura ZERO wypadków w pracy, to nasze ambicje, które chcemy osiągnąć do 2030 r. Co roku wydajemy Raport Zrównoważonego Rozwoju, który podsumowuje naszą drogę w realizacji tej strategii.

Jednym z elementów, który nas wyróżnia na rynku, jest bogactwo naszej historii i wartości, jakie zostawił nam nasz założyciel J.C Jacobsen.

#ZróbmyRazemCośNowego

Firma to My – Pracownicy. Jesteśmy poszukiwaczami - otwarci na nowe wyzwania, kreatywni, a dzielenie się wiedzą i pomysłami „mamy we krwi”. W swojej pracy staramy się patrzeć daleko, analizować długofalowe skutki naszych działań, przewidywać trendy i być gotowym na zmiany. Pracujemy z pasją. To w laboratorium Carlsberga odseparowano pojedyncze komórki drożdży piwowarskich i wyhodowano z nich czyste kultury, atakze powstała skala PH. Nasi pracownicy stworzyli wiele innowacyjnych produktów i rozwiązań m.in. pierwsze piwo jasne pełne na ziemiach polskich i pierwsze w Polsce piwo w puszce.

Nasze Wartości

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (37)