Dane kontaktowe

cargo-partner spedycja Sp. z o.o.

ul. Moszna-Parcela 29, bud. C2
05-840 Brwinów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 433 18 80
Fax: +48 22 433 18 10
[email protected]

www.cargo-partner.com

NIP: 5222349705

POZNAJ NAS

KIM JESTEŚMY?

cargo-partner jest prywatnym przedsiębiorstwem świadczącym pełen zakres usług informacyjno-logistycznych, oferującym transport lotniczy, morski, drogowy i kolejowy oraz rozwiązania magazynowania. Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie technologii informacyjnej i optymalizacji łańcucha dostaw, projektujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb dla różnych gałęzi przemysłu, aby tworzyć konkurencyjne korzyści dla naszych klientów na całym świecie. Wysoka jakość naszych usług poświadczona jest krajowymi i międzynarodowymi certyfikatami (w tym AEO w Polsce) oraz członkostwem w różnych sieciach (IATA, FIATA oraz ILN).

Nasz sukces opiera się na duchu zespołowym, dlatego nasi pracownicy działają jako prawdziwi partnerzy wobec klientów i innych współpracowników. Oferujemy szerokie spektrum profili zawodowych i możliwości rozwoju dla nowych pracowników oraz doświadczonych profesjonalistów. Szukasz pełnej wyzwań pozycji w międzynarodowej firmie? Skontaktuj się z nami już dziś!

Więcej o nas na naszej stronie kariery: www.cargo-partner.com/pl/kariera/

GDZIE JESTEŚMY?

cargo-partner z siedzibą główną w Wiedniu, Austrii zostało założone w 1983 roku i posiada ponad 130 biur na całym świecie. Pierwszy oddział w Polsce powstał w 1998 roku w Warszawie. Nasza siedziba znajduje się obecnie w Brwinowie, do którego przenieśliśmy się we wrześniu 2018r. Nasze nowe biuro stanęło w nowoczesnym parku logistycznym w pobliżu autostrady A2, łącznie z magazynem zajmuje powierzchnię blisko 10 tys. mkw. Pozostałe oddziały w Gdyni, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu i Mikołowie, gdzie w 2009 roku powstało centrum dystrybucyjne z własnym składem i magazynem celnym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w 2018 roku nową lokalizację zyskał oddział we Wrocławiu i Poznaniu, gdzie powstał nowoczesny magazyn.

Nasz zespół w Polsce liczy ponad 200 osób. Każda z nich wnosi do naszej organizacji świeże pomysły i nowy sposób myślenia. Nasi pracownicy korzystają z okazji, aby spotkać się podczas turniejów sportowych, wyjazdów integracyjnych i innych aktywności budujących zespół przez cały rok.

MISJA I WARTOŚCI

Usprawniamy procesy w ramach całego łańcucha dostaw, analizując każdy aspekt, w celu jego optymalizacji. Koncentrujemy się na zapewnianiu jakości i zrównoważonym rozwoju, aby dostarczać szybkie i wydajne rozwiązania dające długofalowy sukces zarówno naszej firmie, klientom, pracownikom, jak i całej branży. Ciągły proces doskonalenia jest oparty na oddaniu się naszym klientom, naszej pasji do innowacji, a także silnej wierze w równowagę ekonomiczną, ekologiczną i społeczną. Płaska struktura organizacyjna pozwala na szybkie i sprawne podejmowanie decyzji. Mamy w zespole najlepszych profesjonalistów, którzy wnoszą do naszej organizacji świeże pomysły i nowy sposób myślenia. W każdym obszarze naszej działalności wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i partnerów.

Nasze trzy przewodnie wartości: we take it personally / passion for excellence / better than others – określają nasze zaangażowanie w rolę prawdziwego partnera i silną potrzebę dostarczania najlepszych możliwych rozwiązań.