Dane kontaktowe

CARBOAUTOMATYKA S.A.

ul. Budowlanych 168
43-100 TYCHY
śląskie, Polska
[email protected]

carbo.com.pl/kariera

NIP: 6460009129

Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą z prawie 45-letnią tradycją i doświadczeniem. Wywodzimy się z branży górniczej, a nasze produkty i usługi dla górnictwa niezmiennie od lat cieszą się dużą popularnością na rynku polskim i zagranicznym. Doświadczenie, które zdobyliśmy na tak wymagającym rynku pozwoliło nam z sukcesem wejść w pozostałe gałęzie gospodarki m.in.: energetyka, gospodarka wodno-ściekowa, tunele komunikacyjne, infrastruktura drogowa, budownictwo użyteczności publicznej.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Urządzenia PKiMSA „Carboautomatyka”  są produkowane w dwóch zakładach: w Tychach (systemy sterowania i nadzoru procesów technologicznych, ognioszczelne urządzenia zasilające, gazometria automatyczna, indywidualne urządzenia pomiarowe, sprzęt strzałowy, dyspozytorskie systemy bezpieczeństwa, automatyzacja zakładów przeróbki kopalin, bilansowanie produkcji i nadzór sprzedaży węgla) oraz w Mikołowie (przenośniki taśmowe, kubełkowe, zgrzebłowe; przesiewacze i podajniki wibracyjne, kruszarki, konstrukcje stalowe, krążniki).

Dlaczego warto z nami pracować?

Łączymy tradycję z nowoczesnością. Nasza firma to miejsce dla osób ambitnych, które stawiają na ciągły rozwój, a jednocześnie chcą pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Wiele osób pracuje z nami przez długie lata. Stawiamy na profesjonalizm, rozwój i bezpieczeństwo. Bez względu na to, czy należysz do grona specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, czy początkujących pracowników, w PKiMSA „Carboautomatyka” możesz liczyć na wsparcie w rozwoju swojej kariery.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)