Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Capgemini Polska Sp. z o.o.

ul Żwirki i Wigury 16a
02-092 Warszawa
małopolskie, Polska

NIP: 5261184467

Kim jesteśmy?

Capgemini w Polsce obecnie zatrudnia ponad 9000 specjalistów i jest jednym ze światowych liderów we wdrażaniu cyfrowych innowacji dla biznesu, rozwiązaniach z zastosowaniem automatyzacji i robotyzacji, sztucznej inteligencji, transferu danych i procesów w chmurze. Firma działa w 40 krajach na całym świecie, a w Polsce od 1996 roku.

Capgemini jest wielokulturową organizacją, która od kilku lat corocznie otrzymuje certyfikat Top Employers Polska za najlepsze warunki pracy, możliwości ciągłego podnoszenia kwalfikacji oraz za odpowiednią strategię zarządzania talentami i szeroki pakiet benefitów pracowniczych. Firma posiada również globalny model dostarczania usług Rightshore®. W 2017 roku Grupa Capgemini obchodziła swoje 50-lecie.

Nasze oddziały w Polsce:

Kraków/Katowice: Business Services
Business Services zajmuje się usługami finansowymi, księgowością, operacjami bankowymi, HR, obsługą klienta, marketingiem oraz zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Kraków/Katowice/Opole/Lublin: Cloud Infrastructure Services
Cloud Infrastructure Services zajmuje się wsparciem technicznym oraz zdalnym zarządzaniem strukturą informatyczną klienta.

Wrocław/Poznań: Software Solutions Center
Software Solution Center zajmuje się tworzeniem indywidualnego oprogramowania dla klientów z Niemiec i USA. Zatrudnia m.in. specjalistów programowania, testerów, architektów systemów oraz konsultantów SAP.

Warszawa: Application Services
Application Services zajmuje się doradztwem biznesowym oraz wdrażaniem systemów ERP/CRM/BPM. Świadczy również usługi technologiczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Dlaczego my?

Cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy i wierzymy, że kluczem do jej stworzenia są ludzie. Dlatego ważne są dla nas przyjaźnie, które powstają w Capgemini. 

Ostatnie wpisy dla Capgemini Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (96)