Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Capgemini Polska Sp. z o.o.

ul Żwirki i Wigury 16a
02-092 Warszawa
małopolskie, Polska

NIP: 5261184467

Kim jesteśmy?

Capgemini jest wielokulturową organizacją i światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma kieruje się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć.

W Polsce Capgemini działa od 1996 roku i jest największym zagranicznym inwestorem z sektora nowoczesnych usług biznesowych w kraju. Nasze centra biznesowe są zlokalizowane w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Opolu, Warszawie, oraz w Lublinie. Firma od wielu lat jest nagradzana certyfikatem Top Employer Polska, a od tego roku także Top Employer Europe.

Nasze oddziały w Polsce:

Kraków/Katowice: Business Services
Business Services zajmuje się usługami finansowymi, księgowością, operacjami bankowymi, HR, obsługą klienta, marketingiem oraz zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Kraków/Katowice/Opole/Lublin: Cloud Infrastructure Services
Cloud Infrastructure Services zajmuje się wsparciem technicznym oraz zdalnym zarządzaniem strukturą informatyczną klienta.

Wrocław/Poznań: Software Solutions Center
Software Solution Center zajmuje się tworzeniem indywidualnego oprogramowania dla klientów z Niemiec i USA. Zatrudnia m.in. specjalistów programowania, testerów, architektów systemów oraz konsultantów SAP.

Warszawa: Application Services MS Poland
Application Services MS Poland zajmuje się doradztwem biznesowym oraz wdrażaniem systemów ERP/CRM/BPM. Świadczy również usługi technologiczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Warszawa: Capgemini Invent

Capgemini Invent podejmuje złożone wyzwania technologiczne i biznesowe, koncentrując się na doradztwie i transformacji biznesowej. Wspiera liderów biznesu w  kreowaniu nowych wartości i dynamicznym rozwoju przedsiębiorstw.

Dlaczego my?

Cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy i wierzymy, że kluczem do jej stworzenia są ludzie. Jesteśmy różnorodni i w tej różnorodności widzimy nasz potencjał.

Ostatnie wpisy dla Capgemini Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (188)