Dane kontaktowe

Caparol Polska Sp. z o.o.

Puławska 393
02-801 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 544 20 40

www.caparol.pl

NIP: 9510029823

Poznaj nas

Jesteśmy firmą rodzinną o międzynarodowym zasięgu. Grupa DAW SE (Deutsche Amphibolin Werke), do której należy Caparol Polska, powstała w 1894 roku i od tego czasu znajduje się nieprzerwanie w rękach Rodziny Murjahn. Przez całą swoją historię firmą zarządzali eksperci w dziedzinie chemii, dlatego innowacyjność i zastosowanie najnowszych technologii stanowiło i nadal stanowi o sile naszych marek i jest podstawą budowania przewagi konkurencyjnej.

W Polsce Caparol działa od ponad 25 lat i konsekwentnie buduje swoją wiodącą pozycję na rynku profesjonalnych rozwiązań i produktów w obszarze farb, ociepleń i renowacji.

W Polsce zatrudniamy niemal 200 osób, które świadczą pracę w siedzibie firmy w Warszawie i oddziale firmy w Kleszczowie k. Bełchatowa oraz jako siły sprzedaży na terenie całego kraju.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu lub sprawdzić czy rekrutujemy na interesujące Cię stanowisko, odwiedź zakładkę Kariera na naszej stronie www.caparol.pl.

KIM JESTEŚMY I KIM CHCEMY BYĆ CZYLI NASZE WARTOŚCI

Otwartość i komunikacja

Jesteśmy otwarci na opinie innych, nowe pomysły i informacje zwrotne.
Uczymy się od innych i wymieniamy się ,,najlepszymi praktykami”.
Podchodzimy proaktywnie do problemów i kierujemy je do właściwych osób.

Szacunek i wsparcie

Szanujemy i cenimy każdą osobę w naszej firmie.
Pomyłki mogą być poprawione i są akceptowane. 
Nie winimy się za robienie błędów, ale pomagamy je rozwiązywać oraz uczymy się na cudzych błędach i doświadczeniach. W ten sposób unikamy robienia niepotrzebnych błędów.

Wiarygodność i dyscyplina

W naszej współpracy oraz dla naszych klientów i dostawców emocje są bardzo ważne, ale podejmując decyzje polegamy i koncentrujemy się na faktach i informacjach.
Nasz sukces bazuje na entuzjazmie na początku i dyscyplinie na końcu!

Przedsiębiorczość i pasja

Rozpoczynamy działanie zamiast czekać, aż zrobi to ktoś inny. Aby rozwiązać problemy współpracujemy ze sobą i między działami. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania.
Cieszymy się i pasjonujemy naszą pracą, ponieważ wierzymy w naszą wspólną misję i wizję.

Duma z budowania czegoś wielkiego

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią ponad 125 letniej historii sukcesu i chcemy mieć osobisty wkład w dalszy rozwój naszej organizacji. Reprezentujemy nasze wspólne wartości wewnątrz i na zewnątrz firmy. Razem świętujemy nasze sukcesy!

CZYM MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ

Zaufanie naszych Pracowników i Partnerów handlowych, Fabryka Caparol oraz Centrum Szkoleniowe w Kleszczowie

Produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Ich niezawodność oraz wysoka funkcjonalność sprawiają, że znajdują wszechstronne zastosowanie również do renowacji obiektów historycznych, sakralnych czy zabytkowych kamienic.

Od 2006 roku Centrum logistyczno - magazynowe Caparol  jest zlokalizowane w Kleszczowi  k. Bełchatowa. W strefie przemysłowej znajduje się nasz zakład produkcyjny, magazyn centralny oraz nowoczesne Centrum Szkoleniowe.

W 2019 roku otworzyliśmy w Kleszczowie fabrykę farb - to najnowocześniejszy technologicznie zakład produkcyjny w grupie DAW. 

W Centrum Szkoleniowym odbywają się profesjonalne szkolenia dla wykonawców, partnerów handlowych oraz pracowników firmy z całego regiony Europy północno-wschodniej. Rocznie w naszych szkoleniach uczestniczy ponad 800 osób.

W 2019 roku po raz drugi z rzędu Caparol Polska otrzymał godło konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki.

To dla nas tym większy sukces, że jego bazą są opinie naszych Pracowników, jakie uzyskaliśmy w anonimowym badaniu zaangażowania. Wyniki dowodzą, że w Caparol co dzień robimy wiele dobrych i wartościowych rzeczy oraz widzimy te obszary, które wymagają poprawy i doskonalenia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)