Dane kontaktowe

CAN-PACK S.A.

Jasnogórska 1
31-358 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6770046739

O nas

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań metalowych.

Jesteśmy najsilniejszą i najbardziej innowacyjną Grupą w tej branży w Europie Centralnej i Wschodniej, stale umacniamy swoja pozycją rynkowa w Europie Zachodniej, Azji i Afryce. Rezultatem naszej 25-letniej działalności, odważnych projektów inżynierskich oraz ogromnych inwestycji, jest najwyższy światowy poziom technologii produkcji opakowań.

Obecna struktura organizacyjna, stanowiąc odzwierciedlenie procesów zachodzących w Grupie, opiera się na pięciu holdingach branżowych: puszek napojowych, opakowań dla żywności i chemii, butelek szklanych, zamknięć koronowych oraz usług. Pion usługowy centralizuje funkcje pomocnicze świadczone na rzecz wszystkich spółek Grupy jest to m.in.: księgowość, finanse, obsługa prawna, zarzadzanie personelem, recykling, obrót opakowaniami, IT, sprzedaż, planowanie produkcji, spedycja, administracja, rozwój i marketing.

CAN-PACK S.A. JAKO PRACODAWCA

CAN-PACK S.A. to globalna, wielokulturowa, dynamicznie rozwijająca się organizacja o silnej renomie w swojej branży, która oferuje wiele możliwości rozwoju. Jesteśmy świadomi jak ważne jest zaufanie i zaangażowanie, które łączy wszystkich pracowników. Dbamy o tworzenie przyjaznego miejsca pracy, w którym panuje rodzinna atmosfera. Wierzymy, że nasze zasady etyczne, wspólne wartości, możliwości rozwoju i uznanie dla dobrze wykonanej pracy są mocnymi stronami naszej organizacji jako pracodawcy.

KARIERA w CAN-PACK S.A.

Poszukujemy osób o zróżnicowanych kwalifikacjach – zarówno humanistów, ekonomistów, inżynierów, jak i pracowników produkcyjnych.

Oferujemy pracę zarówno w naszych zakładach produkcyjnych w Brzesku, Bydgoszczy, Tarnowie, Dębicy, Orzeszu, jak i w Centrali w Krakowie. Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań, są otwarte na nowe doświadczenia i chciałyby rozwijać się wraz z rozwojem naszej Grupy. Tempo jest zawrotne, dlatego szczególnie chętnie widzimy u siebie osoby bardzo operatywne, potrafiące działać wielozadaniowo, kreatywne i w zależności od stanowiska, znające bardzo dobrze języki obce z uwagi na nasz międzynarodowy zasięg.

Osoby pracujące w CAN-PACK S.A. mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie i benefity oraz możliwość rozwoju poprzez udział w międzynarodowych projektach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)