Dane kontaktowe

Calz Polska sp. z o.o.

Twarda 18
00-105 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 20 58 000
[email protected]

NIP: 5252313681

DOŁĄCZ DO NAS!

ETAP 1

Kogo poszukujemy?

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz wyzwania i dynamiczne środowisko pracy?

Miejsce w naszym zespole już na Ciebie czeka. Cenimy zarówno doświadczonych Kandydatów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery zawodowej. Dla nas największe znaczenie masz Ty - Twoja pasja, motywacja do pracy, rozwoju, chęć poszerzania swojej wiedzy i kompetencji.

ETAP 2

Jak wygląda proces rekrutacji?

Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza firma i oferty pracy, zachęcamy abyś wysłał/a do nas swoje CV. Nasz proces rekrutacyjny rozpoczyna się od rozmowy telefonicznej z wybranymi Kandydatami. Podczas tej rozmowy staramy się przybliżyć profil naszej firmy i opowiedzieć jak wygląda współpraca z nami. Kolejnym krokiem jest spotkanie, które przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze – chcemy Cię lepiej poznać: Twoje doświadczenie, oczekiwania i preferencje dotyczące pracy. Jednocześnie my opowiemy Ci o stanowisku i zakresie zadań, pierwszych dniach pracy oraz o naszych licznych benefitach.

ETAP 3

Oferta pracy

Po spotkaniu podejmujemy decyzję, kto najbardziej pasuje do roli i naszego zespołu, po czym najlepszym Kandydatom przedstawiamy szczegółowe warunki i składamy propozycję współpracy. Niezalenie od wyniku rekrutacji, naszym Kandydatom przekazujemy informację zwrotną.

Mamy nadzieję, że to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu i rozpoczniesz z nami współpracę!