Dane kontaktowe

Calz Polska sp. z o.o.

Twarda 18
00-105 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 20 58 000
[email protected]

NIP: 5252313681

Nasi pracownicy są dla nas bardzo ważni, więc oferujemy:

Stabilne zatrudnienie oraz elastyczny grafik dopasowany do potrzeb

Nasi Pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę. Nasi Sprzedawcy mają możliwość wyboru wymiaru etatu, na jaki chcą pracować - cały, ¾ lub ½ etatu. Jesteśmy elastyczni, w związku z czym grafik staramy się dopasować do dyspozycyjności pracowników, aby mogli pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami.

System premiowy i konkursy sprzedażowe

Naszych Pracowników motywuje system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych. Dodatkowo mają możliwość udziału w wielu konkursach sprzedażowych, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, w których mogą wygrać na przykład: premie, darmowe produkty, udział w pokazach najnowszych kolekcji czy wyjazd z zespołem na wakacje.

Atrakcyjna zniżka dla pracowników i produkty do testowania

Jesteśmy firmą z branży fashion, więc nasi Pracownicy otrzymują różnego rodzaju produkty do testowania i mogą korzystać z atrakcyjnej zniżki do wszystkich marek należących do naszej Grupy na całym świecie.

Bezpłatna prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa

Nasi Pracownicy mają dostęp do karty Multisport, dzięki której mogą korzystać z różnych obiektów i zajęć sportowych na terenie całego kraju. Dodatkowo oferujemy również bezpłatną prywatną opiekę medyczną.

Kompleksowe szkolenie już od pierwszego dnia – wszystkiego Cię nauczymy!

Już od samego początku pracy nasz nowy Pracownik jest otoczony opieką i uczestniczy w szkoleniu dzięki, któremu zdobywa wiedzę niezbędną w codziennej pracy. Nie wymagamy doświadczenia – nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, ale jeśli posiadasz już doświadczenie w sprzedaży na pewno dzięki naszym dodatkowym szkoleniom rozwiniesz swoje kompetencje.

Możliwość udziału w pokazach najnowszych kolekcji we Włoszech

Co roku organizujemy pokazy najnowszych kolekcji naszych marek w Weronie, we Włoszech, w których biorą udział nasi Pracownicy. Jako pierwsi mogą na żywo oglądać produkty, które pojawią się w najbliższym sezonie w sklepach.

Stawiamy na Twój rozwój

Rozwój naszych Pracowników jest dla nas wyjątkowo istotną kwestią, dlatego dajemy im możliwość zdobywania nowego doświadczenia i realizowania zawodowych celów. Wspólnie odkrywamy i pielęgnujemy talenty w naszych zespołach, dzięki czemu w przyszłości są gotowi podjąć się nowych wyzwań zwiększając swoją odpowiedzialności.