Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Calz Polska sp. z o.o.

Twarda 18
00-105 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 20 58 000
[email protected]

NIP: 5252313681

Kim jesteśmy ?

Marka Calzedonia została założona w 1986 roku we Włoszech przez Sandro Veronesiego i to właśnie od niej pochodzi nazwa naszej grupy. Z czasem powstały kolejne marki Intimissimi, Tezenis, Falconeri, Signorvino oraz Atelier Emè, które spotykają się z uznaniem naszych klientów i zaspokajają ich konsumenckie potrzeby. W grupie Calzedonia sami jesteśmy odpowiedzialni za całość cyklu życia produktu, od projektowania, przez produkcję, aż po dystrybucję na całym świecie. Unikalny styl naszych wyrobów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia. 

Jako Calz Polska posiadamy sieć ponad 150 sklepów tworzących tętniącą życiem grupę pięciu marek Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri. Od początku systematycznie zwiększamy obroty i rozwijamy zasięg swojej działalności na rynku polskim. W naszej organizacji wierzymy we wspólną tożsamość, entuzjazm i aktywne współuczestnictwo. Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał. Już od samego początku pracy obdarzamy pracowników zaufaniem przydzielając im konkretne obowiązki, dzięki czemu są współodpowiedzialni za firmę.

Nasze marki obecne w Polsce

Calzedonia

Calzedonia jest pierwszą marką, która powstała w ramach naszej grupy. Promuje ona włoski styl na całym świecie. Każda kolekcja inspirowana jest najnowszymi trendami w wyrobach pończoszniczych i strojach kąpielowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Modne wzory oraz wysokogatunkowe materiały świadczą o wyjątkowości tych produktów. 

Intimissimi

Intimissimi powstało dziesięć lat po otwarciu pierwszego sklepu Calzedonia dzięki romantycznemu stylowi oraz eleganckiemu designowi wprowadziło nas w wyjątkowy świat bielizny dla kobiet i mężczyzn. Przez lata działalności Intimissimi stworzyło sieć wyrafinowanych sklepów, w których kupić możemy niepowtarzalną, słynną na całym świecie włoską bieliznę.

Tezenis

Tezenis od samego początku był prawdziwym trendsetterem – marką, która obserwując nowości ze świata mody oraz mediów społecznościowych, kreuje swój własny i niepowtarzalny styl. Marka ta jest bardzo dynamiczna, podąża nurtem fast fashion, co pozwala na uchwycenie najnowszych trendów w odzieży i bieliźnie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Charakterystyczne w Tezenisie są kolekcje limitowane, często tworzone we współpracy z innymi światowymi markami.

Intimissimi UOMO

Intimissimi Uomo to marka stworzona z myślą o mężczyznach, będąca synonimem stylu, jakości oraz komfortu. Klienci znajdą w naszych sklepach wysokiej jakości bieliznę, odzież dzianinową oraz nocną. Nowa koncepcja znajduje również odzwierciedlenie w wystroju butików, który charakteryzuje się użyciem naturalnych materiałów, wysoką funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Całość wystroju utrzymana jest w stonowanych, klasycznych odcieniach z elementami vintage.

Falconeri

Falconeri jest najnowszą marką, która pojawiła się na rynku polskim. Jest skierowana do wymagających klientów, którzy cenią sobie naturalne walory produktów. Sekret Falconeri tkwi w magicznym połączeniu najlepszych, naturalnych włókien, włoskich umiejętności rzemieślniczych i innowacyjnych systemów produkcji. Wszystkie ubrania szyte są we Włoszech i wykonane są w 100% z naturalnych włókien.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)