Dane kontaktowe

Calz Polska sp. z o.o.

al.Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 20 58 000
cv@calzedonia.pl

NIP: 5252313681

O NAS

Grupa Calzedonia, założona w 1986 r. we Włoszech przez Sandro Veronesiego, to prężnie działająca, wielowymiarowa organizacja. Firma od początku systematycznie zwiększa obroty i rozwija zasięg swojej działalności, jednocześnie wykazując zaangażowanie w wielu różnych dziedzinach. Tworząc kolejne znane i lubiane produkty i marki, Calzedonia zyskała ważną pozycję na międzynarodowym rynku handlu detalicznego odzieżą. W Grupie Calzedonia sami jesteśmy odpowiedzialni za całość cyklu życia produktu, od projektowania, przez produkcję, aż po dystrybucję na całym świecie. Nasze kolekcje sprzedawane są wyłącznie w ponad 4000 sklepów należących bezpośrednio do nas lub do naszej sieci franczyzowej, znajdujących się w najlepszych lokalizacjach w aż 40 krajach. Są to sklepy prowadzące sprzedaż wyłącznie naszych własnych marek – Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Falconeri, Signorvino i Atelier Emè. Ciągle pracujemy nad siecią sprzedaży detalicznej, a naszym priorytetem jest rozwój międzynarodowy.

Wierzymy w to, że fundamenetem każdej firmy są ludzie, dlatego inwestujemy w młodych, dając im przestrzeń, w której mogą rozwijać talent. Już od samego początku pracy u nas obdarzamy pracowników zaufaniem, przydzielając im konkretne obowiązki, dzięki czemu stają się współodpowiedzialni za firmę. Zachęcamy ich do ciągłego rozwoju, proponując dynamiczne, oparte na kryteriach merytorycznych ścieżki kariery o zasięgu międzynarodowym. W Grupie Calzedonia wierzymy we wspólną tożsamość, entuzjazm i aktywne współuczestnictwo. Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał.

NASZE MARKI

CALZEDONIA

Calzedonia jest pierwszą stworzoną przez nas marką i to właśnie od niej pochodzi nazwa grupy. Każda z kolekcji prezentowanych od 1986 roku nawiązuje do najnowszych trendów w świecie wyrobów pończoszniczych i strojów kąpielowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci, zachowując najwyższe standardy jakości dostępne w przystępnych cenach. Calzedonia jest dziś obecna w ponad 40 krajach, w sieci ponad 2000 sklepów, z których przeszło 600 znajduje się we Włoszech.

INTIMISSIMI

Dziesięć lat później, w roku 1996, ogromne zapotrzebowanie na damską bieliznę sprawiło, że powołaliśmy do życia markę Intimissimi. Jest to marka bielizny dla kobiet i mężczyzn szukających zrównoważonej, eleganckiej prostoty, bez przesadnych zdobień. Na świecie Intimissimi jest w ponad 38 krajach, w przeszło 1390 sklepach, z których 500 znajduje się we Włoszech. 

TEZENIS

Marka Tezenis została założona na początku nowego tysiąclecia, by stać się odpowiedzią na częste zmian oczekiwań dzisiejszych klientów. Nowe kolekcje wypuszczane są co dwa miesiące – dzięki temu jej produkty są zgodne z najnowszymi trendami w zakresie bielizny i strojów domowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci.Intensywny rytm pracy marki przekłada się na szybki rozwój sieci dystrybucyjnej: marka posiada ponad 560 sklepów w 23 krajach.

OFERUJEMY

Co oferujemy naszym pracownikom?

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały, ¾ lub ½ etatu)
 • Elastyczny grafik, który można bez problemu pogodzić ze studiami dziennymi, zaocznymi lub innymi zajęciami
 • Kompleksowe szkolenie, które dokładnie przygotuje Cię do pracy w naszych markach
 • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym
 • Przy pełnym etacie pracujemy 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu
 • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
 • Produkty do testowania – zawsze są to produkty z naszych najnowszych kolekcji na dany sezon
 • Atrakcyjną zniżkę na produkty wszystkich naszych marek
 • Dostęp do karty Multisport
 • Możliwość pełnienia funkcji Tight Expert, Bikini Expert (Calzedonia), Lingerie Expert (Intimissimi) lub Underwear Specialist (Tezenis), co wiąże się z np. prowadzeniem szkoleń oraz dodatkowymi benefitami, takimi jak udział w atrakcyjnych konkursach międzynarodowych lub testowanie produktów z nowych kolekcji
 • Różnorodne nagrody w licznych konkursach sprzedażowych (np. premie, darmowe produkty, tygodniowe wakacje za granicą)
 • Możliwość udziału w ważnych wydarzeniach firmowych, np. pokazy najnowszych kolekcji naszych marek w Weronie (sprawdź, czym jest Intimissimi On Ice!)
 • Bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego – jeśli właśnie to interesuje Cię najbardziej, skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci kilka prawdziwych historii naszych pracowników :)

I pamiętaj – to dopiero początek!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (44)