Dane kontaktowe

C&A Polska Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 435 1770
Fax: +48 22 435 1771
[email protected]

c-a.com

NIP: 5213115936

Poznaj nas

C&A działa z pasją w branży mody od 176 lat, produkując ubrania w zgodzie z najnowszymi trendami, w przystępnych cenach tak, aby były dostępne dla wszystkich.

Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość wyglądać i czuć się dobrze bez kompromisów, nie wywierając przy tym negatywnego wpływu na jakość życia osób, które wytwarzają ubrania i z szacunkiem do zasobów naturalnych naszej planety. Dlatego inwestujemy w zrównoważony rozwój. To część tego, kim jesteśmy. Nasze sklepy odwiedza ponad 2 miliony klientów dziennie, zatrudniamy niemal 60 000 pracowników, a ponad milion osób produkuje dla nas ubrania. 

C&A należy do jednych z najbardziej stabilnych a jednocześnie pionierskich marek handlowych na świecie. To firma C&A jako pierwsza oferowała ubrania dostępne w różnych rozmiarach, jako alternatywę dla odzieży szytej na miarę. W latach 60-tych XX wieku przyczyniła się do spopularyzowania spódniczki mini, w latach 70-tych wypromowała modę na bikini, z początkiem XXI wprowadziła produkty z biobawełny, a w 2017 pierwszą zrównoważoną kolekcję z certyfikatem CRADLE to CRADLE na najwyższym poziomie GOLD.

Gdy mówimy o przyszłości to nie mamy na myśli jutra lub kolejnego kwartału, ale nowe pokolenia. Nasz cel to stworzenie nowoczesnego przemysłu odzieżowego, który jest innowacyjny, zrównoważony i dąży do tzw. mody cyrkulacyjnej. Przyszłość możliwa jest jedynie dzięki naszym pracownikom. Od profesjonalnych sprzedawców do kreatywnych projektantów i doświadczonych ekspertów w prezentacji towaru – wszyscy dzielimy się wspólną pasją i szacunkiem wobec naszych Klientów, naszej planety i naszych kolegów.

Czy widzisz siebie jako część silnego zespołu C&A? Jeśli tak, to odwiedź naszą stronę i dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)