Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

ul. Kpt. Mieczysława Medweckiego 2
32-083 Balice
małopolskie, Polska

O nas

Po 15 miesiącach od symbolicznego wbicia łopaty pod naszą inwestycję w Balicach, 26 czerwca 2020 miało miejsce symboliczne przecięcie wstęgi. Tym gestem Kierownictwo BWI w Krakowie oddało nowy obiekt w ręce użytkowników - wszystkich pracowników Centrum Technicznego. Dumnie ogłaszamy więc, że TCK w Balicach jest oficjalnie otwarte.

Jak pracujemy?

Centrum Techniczne w Krakowie to ośrodek o charakterze badawczo – rozwojowym zatrudniający ok. 360 osób o zróżnicowanych kompetencjach inżynierskich.

Zespoły inżynierskie odpowiadają za:

  • współpracę z klientem w zakresie opracowania koncepcji wyrobu i prowadzenia projektu do momentu wdrożenia go do produkcji,
  • budowę prototypów i przeprowadzanie testów laboratoryjnych,
  • definiowanie procesu produkcyjnego i specyfikację maszyn dla zakładów produkcyjnych grupy BWI,
  • współudział w tworzeniu koncepcji maszyn oraz linii produkcyjnych, a także nadzór nad budową wraz z instalacją i uruchomieniem w fabryce
  • rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • szukanie, opracowywanie i rozwój nowych rozwiązań technicznych spełniających oczekiwania współczesnej branży motoryzacyjnej.

Różnorodność zadań i dynamika branży sprawiają, że Centrum Technicznie w Krakowie to doskonałe miejsce  na  szybkie zdobywanie  doświadczeń i wszechstronny rozwój zawodowy.

Co oferujemy?

Bardzo dobrą atmosferę pracy
Skąd wiemy, że jest dobra? Ponieważ słyszymy to od  naszych pracowników. Tych obecnych i tych byłych. I choć słyszymy to często, to za każdym razem jesteśmy tak samo dumni.

Wyzwania
Tak naprawdę stawiają je przed nami klienci. Potrzebują produktów nowocześniejszych, trwalszych i lepszych,  bo ich samochody muszą być nowocześniejsze, trwalsze i lepsze. Nie możemy być o krok za  nimi, musimy być krok przed!

Pracę zespołową
Nasi pracownicy to pasjonaci i profesjonaliści, a przede wszystkim zdolni i otwarci ludzie. Tworzą silne i efektywne zespoły, które wspierają się i inspirują. I udowadniają, że się da!

Międzynarodowe środowisko pracy
Inżynierowie z Centrum Technicznego w Krakowie współpracują z ośrodkami BWI Group na całym świcie. Oznacza to możliwość odbywania ciekawych podróży służbowych.

Rozwój
Jeśli się uczyć, to od najlepszych. Współpraca z ekspertami BWI, ludźmi z wieloletnim  doświadczeniem i olbrzymią wiedzą, będzie najlepszą lekcją zawodu. Oferujemy również bogaty program szkoleń.

Przejrzyste zasady
Widzimy i doceniamy wkład jaki pracownicy wnoszą w funkcjonowanie BWI. Kreatywność i ponadstandardowe osiągnięcia są doceniane i nagradzane finansowo. Firma kompensuje również czas prywatny poświęcony sprawom zawodowym.

Integrację przez…
…naukę i zabawę. Nasz firmowy kalendarz bogaty jest w wydarzenia; co roku organizujemy Tydzień Promocji Zdrowia, Dni Jakości, Dni Innowacji oraz Bal Karnawałowy i Piknik Rodzinny, a także wyjazdy integracyjno – szkoleniowe. Chętnie angażujemy się też  w wydarzenia o charakterze społecznym i dobroczynnym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)