Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BURY Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 4
39-300 Mielec
podkarpackie, Polska

www.bury.com

NIP: 8171817663

FAKTY O FIRMIE

Firma BURY Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku światowym, zaliczaną do wiodących producentów zaawansowanych systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz systemów łączności dla branży Automotive.
Znajduje się w pierwszej trójce dużych firm wyróżniających się najwyższą dynamiką wzrostu w województwie podkarpackim (nagroda „Diamenty Forbesa 2017”).
Bazując na wysoce rozwiniętych technologiach produkuje i promuje innowacyjne urządzenia multimedialne. Szeroki zakres kompetencji jest jednym z ważniejszych aspektów wpływających na naszą przewagę wobec konkurencji.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

W całej grupie obecnie zatrudniamy blisko 1700 pracowników. Liczba ta pozwala zaliczać Bury Sp. z o. o. do najpoważniejszych pracodawców na terenie mieleckiej SSE.
O  dzisiejszych perspektywach rozwoju firmy  Bury Sp. z o. o.  decydują  oprócz niewątpliwie sprawnej, dobrze wykształconej i wyselekcjonowanej kadry  - jakość  produktu i kontrakty z wiodącymi klientami w branży Automotive.  Nasza  firma  z powodzeniem kooperuje  z takimi gigantami  tej branży jak  Volkswagen, Audi, Daimler Benz,  BMW, Porsche, Bentley, Skoda, Seat, General Motors  dla których  rozwijamy, produkujemy i dostarczamy zaawansowane systemy  informacyjno – komunikacyjne i łączności.
Prace badawcze we współpracy  z ośrodkami naukowymi  i laboratoriami w kraju i za granicą,  osiągnięcia  na polu  współczesnych technologii i konstrukcji  branżowej  dają perspektywę  dynamicznego progresu Firmy oferując  atrakcyjne miejsca pracy.

REKRUTACJA

Najczęściej rekrutujemy do działów:

Obszar Rozwoju Elektronika, Mechanika
Obszar Jakości
Obszar IT

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (53)