Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Budimex SA

Siedmiogrodzka 9
01-204 Warszawa
mazowieckie, Polska

kariera.budimex.pl

NIP: 5261003187

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowalnej – organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Należymy do hiszpańskiej grupy Ferrovial, jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Zatrudniamy w Polsce ponad  7 000 osób i współpracujemy  z 12 000 kontrahentów realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku.

Oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Co nas wyróżnia?

LUDZIE

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Nasi pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach, z pasją i najwyższym zaangażowaniem realizujący nawet najbardziej złożone projekty. To wieloletni praktycy, ale też osoby dopiero zaczynające swoja karierę zawodową. Ta różnorodność jest siłą naszego działania. Dzięki naszym pracownikom - ich talentom i kwalifikacjom jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, realizując powierzone nam kontrakty w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania.

WARTOŚCI

Pracujemy w oparciu o wartości takie jak odpowiedzialność, etyka, współpraca i ambicja, które pozwoliły nam stać się liderem branży budowalnej i są drogowskazem w codziennym działaniu naszej firmy, pozwalając budować nam lepszą przyszłość dla kolejnych pokoleń. Wartości Budimeksu nie są dla nas tylko deklaracją, my nimi żyjemy i zawsze działamy w zgodzie nimi.

JAKOŚĆ

Stale podnosimy efektywność działań. Gwarantem naszego sukcesu jest realizowanie prac w sposób zapewniający spełnienie wymagań naszych Klientów przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług, poszanowaniu życia i zdrowia pracowników oraz ograniczeniu negatywnego wpływu działalności budowlanej na środowisko naturalne. Wciąż szukamy usprawnień podnoszących efektywność biznesową i wdrażamy nowe rozwiązania operacyjne.

CSR

W naszej działalności kierujemy się koncepcją zrównoważonego rozwoju, dążąc do tego, by odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa przenikała wszystkie procesy biznesowe.

Za co cenią nas inni?

Dążenie do rozwoju i konsekwentna realizacja wartości sprawiają, że jesteśmy firmą cenioną w branży. Co roku plasujemy się w czołówce najlepszych pracodawców. Pracodawca Roku w Budownictwie, Lider Branży w Kategorii Budownictwo, czołówka rankingu Idealny Pracodawca, Firma dla inżyniera czy Solidny Pracodawca Roku Branży Budowlanej to tylko niektóre z wielu zdobytych przez nas nagród.

Doceniany i nagradzany jest również nasz profesjonalizm, fachowość i dążenie do perfekcji w zakresie realizowanych przez nas inwestycji. Co roku zdobywamy wiele nagród i wyróżnień potwierdzających naszą pozycję lidera na rynku budowlanym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (60)